Максим Нефьодов
Максим Нефьодов Максим Нефьодов / Facebook

Нефьодов: Після звільнення зі мною поговорив лише Єрмак

Читайте по-русски
Колишній очільник митниці каже, що хотів би почути висновки щодо своєї роботи – усі плюси та мінуси

Ексголова митниці Максим Нефьодов заявив, що після звільнення ні президент Зеленський, ні прем'єр Шмигаль з ним не говорили. Йому зателефонував лише голова Офісу президента Андрій Єрмак зі словами вдячності за роботу.  Про це Нефьодов розповів у шоу "Гончаренко рулить", яке виходить на "5 каналі". 

"Після звільнення у мене була лише коротка телефонна розмова з Єрмаком. Він подякував за роботу. Ні Зеленський, ні Шмигаль зі мною не зв'язувалися. Але це вже був період карантину, тому, напевно, в них було багато іншої роботи. Але я як менеджер хотів би почути висновки по моїй роботі, усі плюси та мінуси. Натомість, я знаю лише, що Зеленський дуже гостро реагував на всі зміни, які відбувалися на митниці", – розповів Нефьодов.

Нагадаємо, що на "5 каналі" виходить шоу "Гончаренко рулить", у якому нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій. У останньому випуску він обговорив з Максимом Нефьодовим подробиці створення Митної служби з нуля.

Попередній матеріал
Штрафи на карантині та плавець у Гідропарку – версія МВС
Наступний матеріал
"Експерименти дають різні результати": чому "забракували" українські тести на коронавірус
Loading...