Вікторія Сюмар і Олексій Гончаренко
Вікторія Сюмар і Олексій Гончаренко 5 канал

Сюмар пояснила, що український виборець не зміг пробачити Вакарчуку – "Гончаренко рулить"

Читайте по-русски
Попит на "нові обличчя" так і не приніс співаку та партії "Голос" великої кількості місць у Раді

Народна депутатка та політтехнологиня Вікторія Сюмар заявила, що Святослав Вакарчук досі більше живе своєю творчістю, ніж українською політикою. Про це вона розповіла у шоу "Гончаренко рулить" в ефірі "5 каналу".

"Слава, на жаль, побоявся піти на президентські вибори і поборотися із Зеленським. Тоді розклад міг бути зовсім іншим. Виборець йому цього не пробачив. Бажання "вскочити" у парламент – це хвиля "нових". Але тут "слуги" все одно перемогли. Для успішної роботи в політиці необхідно цим жити. Ти або живеш цим, або ні. Слава все ж таки живе творчістю більше, ніж ліберальною економікою і українською політикою. У цьому проблема", – переконана Сюмар.

Як відомо, від березня 2020 року Святослав Вакарчук більше не очолює партію "Голос ". На з'їзді партії новим очільником обрали Кіру Рудик.

Шоу "Гончаренко рулить" виходить на "5 каналі". Нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Дивіться також повний випуск із Вікторією Сюмар:

Попередній матеріал
Доступні для загалу: Рівненський обласний архів почали оцифровувати
Наступний матеріал
Досвід 2014-го: як українські воїни розбили російських найманців у ближньому бою
Loading...