Партія "Голос", Вакарчук
Партія "Голос", Вакарчук Facebook

Святослав Вакарчук уже не очолює партію "Голос"

Читайте по-русски
Він продовжуватиме працювати в парламенті та розбудовуватиме партію

Співак В'ячеслав Вакарчук більше не очолює партію "Голос". На з’їзді партії новим головою обрали Кіру Рудик. Звернення Вакарчука оприлюднили у Facebook після з’їзду партії. 

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=2576009846004648"]

"Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом демонструємо протилежне: ми приводимо до лідерських позицій і в партії, і в парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні на з’їзді партії "Голос" обрав новою головою партії найкращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик", – зазначив лідер "Голосу" Святослав Вакарчук.

При цьому у пресслужбі партії уточнили, що Вакарчук залишається лідером "Голосу", продовжуватиме працювати в парламенті та розбудовуватиме партію.

Кіра Рудик – головна операційна директорка (COO) Ring Ukraine – українського підрозділу з 480 працівників міжнародної IT-компанії Ring, народний депутат ВРУ IX скликання від партії "Голос". На позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року балотувалася до парламенту під номер три у списку "Голосу". У ВР є першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації.

Попередній матеріал
Якби у 1991-му задавили Балтійські країни, Україна не вийшла б з тієї імперії – учасник боїв у Вільнюсі
Наступний матеріал
Медведчук і Ко відвідали Москву: "Слуга народу" пропонує відправити їх на карантин
Loading...