Олександр Турчинов
Олександр Турчинов апостроф

Третій за день: Турчинов подав у відставку

Читайте по-русски
Турчинов заявив, що готовий і надалі захищати нашу країну на військовій службі у будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку. Про це повідомляється на персональному сайті Турчинова

"У зв'язку із припиненням повноважень Президента України, який призначав мене на посаду, прошу розглянути питання щодо припинення відповідно до законодавства моїх повноважень як секретаря Ради національної безпеки і оборони України", – йдеться в заяві.

Водночас Турчинов зазначив, що "враховуючи продовження збройної агресії Російської Федерації проти України, готовий безпосередньо на військовій службі у будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні і надалі захищати нашу країну".

Нагадаємо, Турчинов був призначений на посаду секретаря РНБО в січні 2015 року.

Як повідомляв 5.UA, це вже третя заява про звільнення у команді Петра Порошенка за сьогодні. Раніше про те, що ідуть у відставку, заявили представник президента у ВР Ірина Луценко та міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Турчинов відвідав підприємство з виробництва найсучаснішої ракетної зброї – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ситуація "паскудна": Ар'єв про можливість повернення Росії в ПАРЄ
Наступний матеріал
День Києва в оперному театрі: свято електронної музики із симвонічним оркестром
Loading...