ghall.com.ua

Сурков здатен допомогти у переговорах щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, тому що він знає Путіна – Волкер

На думку Волкера, Сурков, який знає Путіна та регулярно контактує з ним, ймовірнво, здатний донести до нього відповідні думки

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер вважає, що радник президента Російської Федерації Владислав Сурков є "архітектором" подій на Донбасі. Про це він сказав в інтерв'ю "Дзеркалу тижня". Волкер, говорячи про роль Суркова у врегулюванні конфлікту на Донбасі, відзначив, що участь радника Путіна здатна "допомогти у переговорах".

"Мені Сурков здався дуже розумним і дуже просунутим ... він справляє враження людини, добре підготовленої технічно і технологічно. Він активний діяч з хорошими зв'язками. Все це, а також постійні контакти з Путіним є факторами, здатними допомогти у переговорах. Тому що я не маю можливості безпосередньо переконати президента Путіна ... Але Сурков, який знає Путіна, регулярно контактує з ним, можливо, здатний донести до нього відповідні думки", - зазначив Волкер.

Він зауважив, що на відміну від Суркова, який спілкується з Путіним, Волкер не має можливості постійно, безпосередньо спілкуватися з президентом США Дональдом Трампом.

"Але з огляду на те, як структурована американська система влади, у мене позиція, еквівалентна позиції Суркова. Ну хіба що я не є архітектором того, що відбувається в Донбасі", - додав спецпредставник Держдепу СШУ.

Раніше спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, США можуть гарантувати Кремлю, що Росії "стане гірше" у разі відмови припинити агресію на Донбасі.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Землетрус чи ядерні випробування: цієї ночі трясло КНДР
Наступний матеріал
У Мексиці сталися ще два потужні землетруси
Loading...

Путін проінспектує навчання "Захід-2017"

Казарін про виведення військ РФ: "Путін може піти з Донбасу, зберігши обличчя"

"Ніби України та Сирії не було": Росія передала США "нереалістичний" план нормалізації відносин – Buzzfeed

"Це узаконення окупації": Огризко прокоментував "путінські інструкції" щодо миротворців на сході

Миротворці ООН: Постпред України назвав ціну питання та "нереальні речі" у планах РФ

Росія "звільнила приміщення" генконсульства у Сан-Франциско