Даля Грібаускайте в ООН
Даля Грібаускайте в ООН 5 канал

Генасамблея ООН: президент Литви прирівняла Росію та КНДР

Розповіла Грібаускайте і про військову загрозу навчань "Захід-2017", а також перелічила інші методи Росії з дестабілізації інших держав

Президент Литви Даля Грібаускайте виступила на Генеральній Асамблеї ООН із закликом сфокусуватися не лише на питанні Північної Кореї, а й на інших загрозах світовій безпеці, зокрема – Росії. Як передає "5 канал", литовський лідер нагадала про напад РФ на Грузію, а зараз – і на Україну.

Розповіла вона і про військову загрозу, яку несуть навчання "Захід-2017", й перелічила інші методи, які використовує Росія задля дестабілізації інших держав. Це – поширення фейкових новин і будівництво АЕС із порушенням стандартів. Даля Грібаускайте закликала світову спільноту не бути пасивними спостерігачами, а називати речі своїми іменами і спільно протидіяти агресії.

"Зараз увага світу зосереджена на Північній Кореї та кількох інших регіонах. Але ті ж засоби шантажу і агресивної поведінки використовує Росія стосовно України і уздовж східних кордонів НАТО. Поки ми виступаємо – близько 100 тис. російських військових залучені до обурливих військових навчань "Запад-2017", на кордоні із Балтійськими країнами та Польщею, і навіть в Арктиці. Кремль відпрацьовує агресивні сценарії проти своїх сусідів. Тренує свою армію для нападу на Захід. Попри особливу відповідальність Росії, як постійного члена Ради безпеки ООН, захищати мир у світі – вона порушує Хартію ООН, нападаючи на Грузію, нелегально анексуючи Крим і беручи пряму участь у війні на Сході України", – виступила Грібаускайте.

Дивіться також фотогалерею:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Справа розстрілів Майдану: син загиблого провів власне розслідування і зібрав докази
Наступний матеріал
"Беззахисні проти стихії": що накоїв землетрус у Мексиці – фото, відео
Loading...