США, Росія
США, Росія www.youtube.com

Росія "звільнила приміщення" генконсульства у Сан-Франциско

Будівлі консульства РФ в Сан-Франциско, а також торговельних представництв Росії у Вашингтоні і Нью-Йорку перейшли під контроль США

Генеральне консульство Росії в Сан-Франциско припинило роботу, будівлі перейшли під контроль США. Про це повідомляє DW з посиланням на електронне послання Держдепартамента США.

"Генеральне консульство Росії в Сан-Франциско припинило роботу. Будівлі дипустанови, а також торговельних представництв у Вашингтоні та Нью-Йорку перейшли під контроль США", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що об'єкти було проінспектовано, щоб підтвердити, що російська сторона "звільнила приміщення", наголосили в американському зовнішньополітичному відомстві. У МЗС Росії заходи, вжиті владою США, називають обшуком.

Співробітник Держдепартаменту США, коментуючи версію Москви, пояснив, що американські офіційні особи просто супроводжували штат дипустанов і торговельних представництв при обході кімнат.

"Звинувачення з боку російського уряду, включно з тим, що посадовці США погрожували виламати двері у згаданих приміщеннях або що ФБР зачищало їх, є неправдивими", - йдеться в заяві Держдепартаменту

Зауважимо, у п'ятницю, 1 вересня, влада США наказала закрити три російських дипломатичних об'єкти: генеральне консульство в Сан-Франциско, торгове представництво у Вашингтоні і його філію в Нью-Йорку. У Держдепартаменті відзначили, що дії США продиктовані необхідністю зрівняти кількість дипперсоналу після висилки сотень американських дипломатів з Росії.

У Вашингтоні за допомогою квітів розповіли про агресію Росії щодо України – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пожежа на автовокзалі Одеси: рятувальники евакуювали 70 людей
Наступний матеріал
У Франкфурті оголосили найбільшу евакуацію через півторатонну бомбу часів Другої світової
Loading...

Висилка 755 дипломатів США з РФ: Тіллерсон розкрив, коли чекати на відповідь Вашингтона

У торговому представництві РФ в Вашингтони спішно спалили документи

Трамп про відносини з РФ: "Це велика країна, з якою Штати мають ладнати"

Спецпредставник США заявив, що РФ намагається "заморозити" конфлікт на Донбасі

Спецслужби США у 2017 році затримали рекордну кількість російських хакерів

США запровадили санкції проти 4 росіян, які співпрацювали з КНДР