mil.gov.ua

Зустріч Суркова та Волкера: про що говоритимуть РФ та США

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков розповів, про що можуть говорити Сурков та Волкер

"Росіяни виставляють таку тезу, що Курт Волкер був уже в районі бойових дій, він зустрічався з колегами в Європі, тобто у нього сформувалася певна думка. Але це все попередня преамбула, тому зустріч, яка буде, може внести якусь певну ясність або чітко показати російську позицію. Я думаю, що в такій ситуації, швидше за все, варто очікувати якихось проміжних підсумків. Навряд чи припускаються якісь прориви або офіційні заяви – це буде напівчовникова, консультативна дипломатія, все таки це перша ознайомча зустріч Волкера, який не так давно став спецпредставником, і помічника президента РФ Суркова", – зазначив Пашков.

"Абсолютно очевидно, що фон цієї зустрічі зумовлюється ситуацією, яка склалася після зустрічі двох президентів, це з одного боку, а з іншого боку – очевидний вплив буде надавати на тональність розмові американські санкції, підписані президентом 2 серпня. Ось це буде момент більш визначальний. Якщо говорити про те, чи можливі закулісні рішення – це малоймовірно", – додав він.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
"Масово скидані тіла": як випадково виявили півсотні жертв нацистів або НКВС
Наступний матеріал
Тоталітарні наміри: КНДР використовує ядерну зброю з однією метою – експерт
Loading...