КНДР
КНДР news-front.info

Тоталітарні наміри: КНДР використовує ядерну зброю з однією метою – експерт

За словами Володимира Гараня, КНДР використовує ядерну зброю з метою збереження власного тоталітарного режиму за рахунок ядерного шантажу навколишніх країн

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва", професор НаУКМА Олексій Гарань зазначив, що КНДР використовує ядерну зброю з метою збереження власного тоталітарного режиму.

"Насправді оце бряцання зброєю теж є частиною дипломатії. Тому що ми розуміємо теж, що Кім Чен Ин теж не є нераціональною людиною, принаймні так видається. Вони використовують ядерну зброю з однією метою – це збереження режиму, збереження власного тоталітарного режиму за рахунок ядерного шантажу навколишніх країн. Йдеться не тільки про Штати, йдеться про Південну Корею, про Японію. І абсолютно зрозуміло, що будь-який, так би мовити, перший удар з боку Північної Кореї не просто викличе масований удар з боку Сполучених Штатів, а навіть китайці дали змогу зрозуміти, що в такому випадку вони не виступлять на захист Пхеньяна. Якщо ж це зроблять Штати першими, то Китай заявив, що вони тоді будуть застосовувати відповідні заходи для того, щоб підтримати Пхеньян.

Як повідомлялося, у розвідці США вважають, що Пхеньяну найімовірніше вже вдалося розробити ядерну боєголовку для наявних балістичних ракет, і згортати ядерну програму Північна Корея не має наміру.

Попередній матеріал
Зустріч Суркова та Волкера: про що говоритимуть РФ та США
Наступний матеріал
Позачерговий призов НГУ: бійців проводжали "без сліз та тормозка"
Loading...

"Вогонь та лють": яка небезпека криється за обопільними погрозами США та КНДР

КНДР погрожує завдати удар по військових базах США в Тихому океані

У Білому домі розповіли, за яких умов Трамп зустрінеться з Кім Чен Ином