Уляна Супрун
Уляна Супрун 24tv.ua

Супрун внесли припис і вимагають провести розслідування в медакадемії

  Причина – виникнення конфліктної ситуації

  НАЗК внесло приписи ректору Харківської медакадемії післядипломної освіти Олександру Хвисюку, а також в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун щодо порушень у діяльності ректора.

  Рішення ухвалено на засіданні Національного агентства, повідомляє у четвер прес-служба НАЗК.

  "Встановлено, що ректор академії, отримавши інформацію від чотирьох завідувачів кафедр про працюючих у їх прямому підпорядкуванні близьких їм осіб та про виникнення зумовленого цими обставинами потенційного конфлікту інтересів, не вжив заходів для врегулювання конфлікту інтересів у підлеглих осіб. Це є порушенням вимог частин третьої та четвертої статті 28 Закону України "Про запобігання корупції", – йдеться у повідомленні.

  Національне агентство вимагає від в.о. міністра охорони здоров’я провести службове розслідування та розглянути питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, а від ректора академії – вжити заходів для врегулювання потенційного конфлікту інтересів у відповідних завідувачів кафедр.

  Крім того, НАЗК склало та направило до суду два протоколи за частинами першою та другою статті 172-7 КУпАП стосовно депутата Херсонської міської ради Юрія Кліментенка у зв’язку з порушенням вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  Як наголосили у НАЗК, депутат на засіданні однієї з постійних комісій ради не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та проголосував за підготовку проектів рішень і винесення їх на розгляд сесії міської ради, серед яких було й рішення про продаж земельної ділянки його дружині.

  Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

  Попередній матеріал
  Над Бахмутом військові ЗСУ перехопили безпілотник
  Наступний матеріал
  У Росії пасажирський літак екстрено приземлився у лісі – ЗМІ

  "Хороші чи погані хлопці?": Супрун зруйнувала міф про вуглеводи

  Мозок – це час: Супрун пояснила, чому життєво важливо якнайшвидше надати допомогу людині при інсульті

  Йогу – в маси: Супрун розповіла про її користь для здоров'я

  "БлогПост": Блогери "розкладуть" по поличках першого заступника голови фракції "Народний фронт" у п’ятничному форматі HATE NIGHT SHOW

  Супрун розповіла, як боротися з осінньою депресією

  "Пчихаєте неправильно": Супрун дала поради, як не заразити людей навколо