НАЗК внесло припис Супрун відносно директора науково-практичного центру

  Ларін не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів, адже в його підпорядкуванні протягом тривалого часу була дружина

  НАЗК винесло припис виконуючій обов’язки міністра охорони здоров’я Уляні Супрун через конфлікт інтересів у її підопічного. Про це повідомляє прес-служба агентства.

  "Нацагентство ухвалило рішення про внесення припису в.о. міністра охорони здоров’я України Уляні Супрун стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна", – зазначено у повідомленні.

  У НАЗК заявляють, що Ларін не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів, адже в його підпорядкуванні протягом тривалого часу була дружина. Згідно з приписом, НАЗК вимагає провести службове розслідування та притягнути винну особу до відповідальності.

  Як повідомляв 5.UA, в.о. міністра охорони здоров'я доктор Уляна Супрун заявляє, що залишається на посаді попри рекомендацію Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я звільнити її.

  Попередній матеріал
  "Невдале" святкування: на Київщині школяр убив товариша під час проводів до армії
  Наступний матеріал
  Справа нападу на ветерана АТО: одній з учасниць повідомили про підозру

  "Не завадить прийняти правильне рішення" – Вселенський патріарх Варфоломій розповів про тиск від противників ідеї єдиної помісної Церкви

  НАЗК скерувало до суду протоколи щодо новообраного омбудсмена Денісової

  НАЗК викрило керівників Держрезерву та Держкіно на порушенні закону – подробиці

  Медична реформа: у МОЗ назвали базовий тариф на медпослуги за кожного пацієнта

  Подати пояснення і зауваження: НАЗК викликало "на килим" омбудсмена Денісову

  В Україні скасували щорічний медичний огляд держслужбовців – Супрун