НАЗК викрило керівників Держрезерву та Держкіно на порушенні закону – подробиці

Вони порушили антикорупційне законодавство

Нацагентство з запобігання корупції внесло приписи голові Держагентства з питань кіно Пилипу Іллєнку стосовно посадовця Держкіно Мар’яна Луканя та голові Держрезерву Вадиму Мосійчуку за порушення ними антикорупційного законодавства. Про це повідомляє прес-служба агентства.

Зазначається, що НАЗК отримало інформацію, що Мосійчук вирішив перевести зарплатні проекти працівників апарату Держрезерву на обслуговування в іншому банку, у системі якого він раніше працював. Внаслідок цього агентство запросило в Мосійчука копії документів, які стали підставою для прийняття такого рішення, а він їх у порушення закону не надав. У приписі НАЗК вимагає від голови Держрезерву надати ці документи.

Також Нацагентство встановило, що начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно Мар’ян Лукань передав в управління належні йому корпоративні права на користь своєї дружини, чим порушив вимоги закону, який забороняє передавати корпоративні права на користь членів своєї сім’ї. Крім того, посадовець письмово не повідомив НАЗК про факт передачі корпоративних прав і не надав нотаріально засвідчену копію укладеного договору.

"Національне агентство вимагає провести службове розслідування, вжити заходів щодо усунення виявлених порушень та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності", – зазначено в повідомленні.

Наголошується, що приписи НАЗК є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів передбачена адміністративна відповідальність.

Як повідомляв 5.UA, Нацагентство з питань запобігання корупції направило до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення щодо очільника міста Бровари Київської області Ігоря Сапожка за виписування собі премій.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Піймали на хабарах": СБУ викрила керівництво Державної виконавчої служби Одещини

Хабар
/
Хабар
/
Хабар
/
Хабар
/
Хабар
/
Хабар
/

Попередній матеріал
Президент підписав закон про посилення контролю за державним кордоном
Наступний матеріал
Не зареєстровані на території: в Україні заборонили популярні ліки від кашлю

Е-декларації для громадських активістів: чому Рада провалила аж шість законопроектів – детальний сюжет

У НАЗК уточнили, хто з антикорупціонерів має подавати е-декларацію

Президент підписав закон про посилення контролю за державним кордоном

Трьох чиновників міськради Луцька упіймали на хабарі

Подати пояснення і зауваження: НАЗК викликало "на килим" омбудсмена Денісову

Ситник відзвітував про діяльність НАБУ за три роки: головні заяви