Людмила Денисова

Подати пояснення і зауваження: НАЗК викликало "на килим" омбудсмена Денісову

  Людмилу Денісову запрошено прибути до НАЗК 25 квітня протягом дня з 09:00 до 17:00

  НАЗК запросило уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, колишнього народного депутата Людмилу Денісову подати пояснення і зауваження до змісту протоколів щодо адміністративного правопорушення. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  "Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і яка має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколів, до Національного агентства з питань запобігання корупції запрошено Людмилу Денісову, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини", - йдеться у повідомленні.

  Нацагентство встановило, що Денісова, будучи народним депутатом України VIII скликання, 15 березня 2018 року, вчинивши дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягали в безпосередній участі в обговоренні та в голосуванні на пленарному засіданні 8 сесії VIII скликання Верховної Ради України щодо питання порядку денного про призначення вказаної особи на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, порушила вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, встановлені ст.28 закону "Про запобігання корупції".

  "Своїми діями Людмила Денісова вчинила правопорушення, пов’язані із корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - зауважили у НАЗК.

  У зв’язку з цим, Денісову запрошено прибути до НАЗК 25 квітня 2018 року протягом дня з 09:00 до 17:00.

  У Національному агентстві також нагадали, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів, відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

  Попередній матеріал
  Заяви не було: поліція повідомила, чому не розслідує знищення наметів ромів на Лисій горі
  Наступний матеріал
  Крищенко розповів про збільшення кількості самогубств у Києві

  У НАЗК розповіли, хто з нардепів не подав е-декларації

  Білий рояль і дев'ять велосипедів: що вказав у декларації Кличко

  У НАЗК повідомили, коли почнуть перевіряти е-декларації топ-чиновників

  Мало не в останню хвилину: українські посадовці подали понад 800 тис. декларацій – НАЗК

  Показали декларації: за рік Ляшко заробив більше Порошенка і Гройсмана

  Щорічна "забавка" для українців: що заробили та купили у 2017-му Парубій і Гройсман