Укрінформ

У НАЗК розповіли, хто з нардепів не подав е-декларації

Серед порушників, зокрема, Надія Савченко та Олександр Онищенко

До визначеного законом строку електронні декларації не встигли подати п'ятеро вітчизняних нардепів. Один з них таки подав звітність, однак із запізненням. Про це звітує прес-служба НАЗК.

"В Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, станом на 1 квітня цього року були відсутні декларації за 2017 рік п'яти народних депутатів України. Один із них подав свою електронну декларацію із запізненням на 1 день. Станом на 6 квітня цього року, декларації чотирьох народних депутатів до Реєстру не надійшли", – зазначено у повідомленні.

Серед порушників:

  • Савченко Надія Вікторівна;
  • Клюєв Сергій Петрович;
  • Журжій Андрій Валерійович;
  • Онищенко Олександр Романович;
  • Онуфрик Богдан Семенович (декларація подана 2 квітня 2018 року). 

Як стало відомо, загалом у НАЗК станом на 1 квітня подали майже 900 тисяч е-декларацій, з яких 110 декларацій подані Президентом України, прем’єр-міністром України, членами Кабінету Міністрів України та першими заступниками або заступниками міністрів.

Народні обранці подали сукупно 575 електронних декларацій у цьому році.

НАЗК інфографіка
/
НАЗК інфографіка
/

Як нагадують у НАЗК, "несвоєчасне подання без поважних причин декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 172-6 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відповідальність за умисне неподання декларації передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України".

Як відомо, 1 квітня завершився черговий етап подання е-декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Загалом було подано понад 800 тисяч декларацій, і це на 300 тис. менше, аніж було заповнено торік. 

Попередній матеріал
Кулеба: На сьогодні відбувається дипломатична боротьба щодо реалізації проекту "Північний потік-2"
Наступний матеріал
Цукерберг у Сенаті США: через Росію Facebook перебуває у стані "гонки озброєнь"

Білий рояль і дев'ять велосипедів: що вказав у декларації Кличко

Показали декларації: за рік Ляшко заробив більше Порошенка і Гройсмана

Щорічна "забавка" для українців: що заробили та купили у 2017-му Парубій і Гройсман