Марк Цукерберг в Сенаті США
Фото з соцмереж

Цукерберг у Сенаті США: через Росію Facebook перебуває у стані "гонки озброєнь"

Чільник найвпливовішої соцмережі визнав, що зробив недостатньо у боротьбі з фейковими новинами

Даючи свідчення у Сенаті США засновник та чільник Facebook Марк Цукерберг заявив, що соцмережа наразі перебуває у стані "гонки озброєнь" через розповсюдження російської дезінформації та політичної пропаганди. Про це повідомляє CNBC.

"Є люди в Росії, чия робота полягає в експлуатації наших систем та інших систем в інтернеті... Тобто це "гонка озброєнь". Вони будуть продовжувати удосконалюватися в цьому. І ми повинні інвестувати в те, щоб ставати краще", – заявив Цукерберг.

Він визнав, що як керівник компанії зробив недостатньо у боротьбі з фейковими новинами, іноземним втручанням в американські вибори та для захисту персональних даних користувачів.

Цукерберг розповів, що Facebook розробив нові інструменти на основі штучного інтелекту для вилучення підроблених облікових записів, що були створені не тільки для впливу на вибори в США, але і перед виборами в Бразилії, Мексиці, Пакистані, Угорщині та Індії.

Проте керівник соцмережі підкреслив, що "не може гарантувати" повну зупинку дезінформації. "Це нереалістично. Соцмережа очікувала кібератак від Росії, але не створення фейкових акаунтів", – зазначив він.

Популярна соцмережа Facebook опинилася в центрі скандалу, після того, як стало відомо, що британська аналітична фірма "Кембрідж Аналітика" незаконно отримала дані близько 87 млн користувачів. За даними слідства,  компанія використовувала їх, зокрема, щоб допомогти Дональду Трампу здобути перемогу на виборах президента США.

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
У НАЗК розповіли, хто з нардепів не подав е-декларації
Наступний матеріал
Новий рекордсмен: у Японії відзначили найстарішого мешканця Землі