Підпис Закону

Президент підписав закон про посилення контролю за державним кордоном

Законом вносяться зміни для удосконалення заходів, які застосовуються ДПСУ у протидії нелегальній міграції на державному кордоні та іншим правопорушенням у прикордонній сфері

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави", яким посилюється контроль за державним кордоном України. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"Реалізація законодавчого акту дозволить ефективно протидіяти адміністративним правопорушенням на державному кордоні України, контрольованих прикордонних районах, а також у контрольних пунктах в’їзду-виїзду з або до тимчасово окупованої території України", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, законом вносяться зміни для удосконалення заходів, які застосовуються Державною прикордонною службою у протидії нелегальній міграції на державному кордоні та іншим правопорушенням у прикордонній сфері. Зокрема, вноситься низка змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, запроваджується два нові види адміністративної відповідальності.

Крім того, вносяться доповнення до законів "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", "Про Державну прикордонну службу України", "Правовий статус іноземців та осіб без громадянства", "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" для удосконалення заходів, які вживаються ДПСУ у протидії нелегальній міграції на державному кордоні та іншим правопорушенням у прикордонній сфері.

Нагадаємо, 8 лютого Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави". Законом передбачено, що у разі невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства забороняється подальший в’їзд на десять років, що додається до частини строку заборони, який не сплив до моменту прийняття повторного рішення.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Готовність №1: Прикордонники показали, як зміцнили рубежі через "Захід-2017" в Білорусі – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Запоріжжі почала роботу профінансована "Укргазбанком" сонячна електростанція
Наступний матеріал
НАЗК викрило керівників Держрезерву та Держкіно на порушенні закону – подробиці

Президент підписав закон, що дозволяє місцевій владі обмежувати продаж алкоголю

Президент призначив нових голів чотирьох районних держадміністрацій

Президент попросив підтримки у створенні Єдиної помісної УПЦ: як відреагували нардепи

Умови будуть створені: Порошенко підписав закон про мито на товари для організації фіналів ЛЧ УЄФА в Києві

Порошенко: ЗСУ стали однією з найефективніших армій в Європі

До Путіна на "ти": через звернення Порошенка у росіян почалась істерика