Підпис Закону

Умови будуть створені: Порошенко підписав закон про мито на товари для організації фіналів ЛЧ УЄФА в Києві

  Реалізація законів забезпечить дотримання взятих зобов’язань щодо підтримки вказаних заходів та сприятиме створенню позитивного іміджу держави

  Президент України Петро Порошенко підписав закони, спрямовані на створення умов для належної організації та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 років. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "Президент Петро Порошенко підписав закон України № 2374-VIII "Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018". Президент також підписав закон України № 2375-VIII "Про внесення зміни до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України у зв’язку з організацією та проведенням фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018", – зазначено у повідомленні.

  Реалізація законів забезпечить дотримання взятих зобов’язань щодо підтримки вказаних заходів та сприятиме створенню позитивного іміджу держави, наголошують у прес-службі.

  Зазначається, що змінами до Податкового кодексу передбачено тимчасово, на період проведення фінальних матчів з футболу, звільнити від податку на доходи фізичних осіб та військового збору доходи, отримані представниками або посадовими особами асоціацій – членами УЄФА; членами делегацій, що беруть участь у фінальних матчах чемпіонату, у тому числі членами команд, які здобули право на участь у фінальних матчах; фізичними особами, акредитованими УЄФА, зокрема співробітниками та тимчасовими працівниками, представниками засобів масової інформації, партнерами УЄФА, представниками спонсорів (крім резидентів України).

  Згідно з законом, від податку на додану вартість звільняються операції із ввезення на митну територію України товарів, зазначених в абзацах другому і третьому пункту 43 розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України, з постачання УЄФА квитків та послуг, які є невід’ємною частиною такого квитка.

  Також звільняється від податку на прибуток підприємств прибуток, отриманий до 26 травня 2018 року включно УЄФА та/або його пов’язаними особами від передачі та/чи використання комерційних прав, що стосуються фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018.
  Відповідно до закону, звільняються від оподаткування митними платежами товари, в тому числі наземні транспортні засоби, що їх тимчасово ввозять на митну територію України вказаними особами/організаціями для забезпечення організації та проведення відповідних заходів.

  Він також зобов’язує забезпечити пропуск через митний кордон, митний контроль та митне оформлення вказаних товарів та транспортних засобів за місцем проведення фінальних заходів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року або митницею у пункті пропуску через державний кордон України у першочерговому порядку та без подання встановлених законодавством дозвільних документів.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". 

  Попередній матеріал
  Тепер автономні: в Чернівцях з'явилися оновлені тролейбуси
  Наступний матеріал
  ГПУ оголосила про підозру в розкраданні 100 млн грн одному з екс-керівників "Укргазбанку"

  "Закриваємо низку способів обійти ProZorro": до закону "Про публічні закупівлі" внесуть зміни

  "Ваші медалі – це крила, що несуть нас вгору": Президент відзначив українських паралімпійців

  Президент погодив фото- і відеофіксацію порушень правил паркування та евакуацію авто

  Учасникам АТО будуть оплачувати навчання: Порошенко підписав закон

  Україна має денонсувати договори у межах СНД – які домовленості не чіпатимуть

  Порошенко: ЗСУ стали однією з найефективніших армій в Європі