Людмила Денисова

НАЗК скерувало до суду протоколи щодо новообраного омбудсмена Денісової

Тоді ще нардеп Людмила Денісова взяла активну участь в обговоренні та голосуванні на засіданні Ради питання щодо кандидатури омбудсмена

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) скерувало до суду протоколи про адміністративні правопорушення, складені щодо уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. Про таке повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначають антикорупціонери, Денісова як народний депутат "вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягали в безпосередній участі в обговоренні та голосуванні на пленарному засіданні 8 сесії VIII скликання Верховної Ради України щодо питання порядку денного про призначення її на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини".

Таким чином вона порушила вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, встановлені статтею 28 закону України "Про запобігання корупції".

Як пояснюють у НАЗК, відповідальність за таке правопорушення передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"Неповідомлення особою в установлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – уточнили в Агентстві.

Там додають, що складення протоколу стосовно Денисової не свідчить про вчинення особою правопорушення, а є лише підставою для провадження в цій справі.

Як інформував 5.UA, 15 березня 2018 року  Верховна Рада призначила на посаду українського омбудсмена, тобто уповноваженого з прав людини, представницю "Народного фронту" Людмилу Денісову. За яке питання вона візьметься найперше – дізнайтеся за посиланням

Дивіться також фотогалерею за темою: 

З окупованого Донбасу в Україну передали 20 в'язнів – ФОТО

В'язні з ОРДЛО повертаються в Україну
/
В'язні з ОРДЛО повертаються в Україну
/
В'язні з ОРДЛО повертаються в Україну
/
В'язні з ОРДЛО повертаються в Україну
/
В'язні з ОРДЛО повертаються в Україну
/
В'язні з ОРДЛО повертаються в Україну
/
В'язні з ОРДЛО повертаються в Україну
/

Попередній матеріал
Командувач Об’єднаних сил розповів про план повернення окупованих територій під контроль України
Наступний матеріал
"Вимогу відхилити як неприйнятну": Суд ЄС не задовольнив позову Нафтогазу про обмеження "Північного потоку"