Командувач Об’єднаних сил розповів про план повернення окупованих територій під контроль України

  Діяльність СБУ буде зосереджена на недопущенні терористичних актів в районі проведення операції, виявленні терористичних груп та на інших заходах з охорони Закону та інтересів держави

  Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв у середу, 2 травня, під час брифінгу з нагоди початку Операції Об’єднаних сил, детально розповів, як відбуватиметься повернення окупованих Російською Федерацією територій під контроль України. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook "Операція Об’єднаних сил".

  "Громадяни України з числа мешканців Донбасу, незалежно від того, перебувають вони в районах навколо лінії розмежування або на тимчасово окупованих територіях, мають бути впевнені – Об’єднані сили зроблять усе можливе та необхідне для поновлення на цих територіях верховенства права. Це та категорія, про яку люди, які перебувають під окупацією, вже давно забули", – зазначив він.

  За повідомленням командувача, саме повернення верховенства права, чесного суду, поновлення діяльності справжніх правоохоронних органів, а не бандитів зі зброєю, є необхідною умовою для повернення регіону до нормального мирного життя.

  Він зауважив, що сили Національної поліції та Національної гвардії України спрямовувати зусилля на забезпечення, насамперед, безпеки громадян, їхніз прав і свобод, на протидію злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку.

  "Командування Об'єднаними силами забезпечить постійне інформування громадськості про таку діяльність, що забезпечить її прозорість та буде ефективним інструментом проти службових зловживань", – додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

  Своєю чергою, діяльність СБУ буде зосереджена на недопущенні терористичних актів у районі проведення операції, виявленні терористичних груп та на інших заходах з охорони Закону та інтересів держави.

  "Співробітники Служби безпеки за підтримки правоохоронних органів займатимуться питаннями правової реабілітації осіб, які були вимушені співпрацювати з окупаційною владою, але не були причетні до вбивств, насильства або інших злочинів проти людяності. Зрозуміло, що кожен з таких випадків розглядатимуть індивідуально", – наголосив він.

  Як повідомляв 5.UA, з 30 квітня, особливий порядок, який почав діяти на Донбасі разом із проведенням Операції Об’єднаних сил, надає право військовим обмежувати низку прав і свобод громадян на території Донецької та Луганської областей.

  Попередній матеріал
  "Duncan, Bayern та поменше": в Чорне море увійшла група військових кораблів НАТО
  Наступний матеріал
  НАЗК скерувало до суду протоколи щодо новообраного омбудсмена Денісової

  Брифінг Сергія Наєва з нагоди початку Операції Об'єднаних сил – відео

  Початок Операції Об'єднаних сил: як зміняться правила в'їзду на Донбас

  Були підготовлені заздалегідь: розрахунки для Javelin вже є

  Брифінг речника Міноборони України – трансляція

  Штаб: Окупанти обстріляли Троїцьке зі 152-мм артилерії

  За минулу добу на Донбасі поранені четверо українських армійців – Міноборони