5.ua

Усі крапки над "і": голови НАЗК та НАБУ відповіли на обопільні звинувачення

Конфлікту між НАЗК і НАБУ немає. У відомствах відкинули звинувачення у тім, що антикорупційні структури посварилися

Керівниця НАЗК "із миром" поспішала на засідання комітету. "З миром" на комітет прийшов і Артем Ситник, директор НАБУ. Останній пожалівся, що проти нього розгорнули масштабну дискримінаційну кампанію, бо робота детективів комусь не до вподоби. Артем Ситник навіть простягнув руку дружби НАЗК. 

"НАБУ протягає руку дружби. У нас були відносини і ми продовжуємо працювати", – прокоментував голова Антикорупційного бюро.

Натомість очільниця агентства заявила, що вона теж ні з ким не воювала і воювати не збирається. Жертвою переслідувань детективів себе не вважає. А до будь-яких перевірок – готова.

"Я ще раз кажу – я ні з ким не сварилася. Тому в нас все добре, все в рамках чинного правопорядку", – запевняє голова НАЗК Наталія Корчак.

Обидва антикорупціонери прийшли на засідання парламентського комітету. Щоправда, між собою словом так і не перекинулись. Та й кворуму, аби провести засідання, вкотре забракло. Більшість із "БПП" не прийшла. Тож депутати в режимі обговорення засипали антикорупціонерів запитаннями.

Очільник НАБУ одразу відкинув нещодавні звинувачення в тому, що під час розмови з журналістами він розкрив державну таємницю. Йдеться про опубліковані аудіозаписи, на яких людина з голосом, схожим на Артема Ситника, розповідає журналістам деталі деяких резонансних справ.

"Не розголошував ні державної таємниці, ні таємниці слідства. Якщо у ході розслідування будуть здобуті дані, ви про це перші дізнаєтесь, але таких даних немає, тому ви про це не дізнаєтесь", – запевнив очільник відомства.

На питання відповідала й Наталія Корчак. Зокрема, вона наголосила, що приховувати майно не збирається і покровителів не має.

"Чому пан Ситник доволяє собі говорити про паркомісця у множині, про гаражі, і це підхоплюють журналісти? Господи, чи це суспільство подуріло? Тому що мені мама дзвонить і каже: "Доця, ти ще щось купила?" Кажу: "Ні, мамо, нічого не купила", – каже Корчак.

Директор НАБУ у Комітеті надовго не затримався. Наостанок кинув, що посади не тримається, хоче миру і анонсував дещо "цікавеньке".

"А у вас не склалося враження, що я простягнув руку всім? Ну, я запізнююсь реально. Якщо ви мене сьогодні відпустите, то почуєте дуже цікаву новину", – останнє, що повідомив Ситник.

Натомість Наталія Корчак ще й прокоментувала обвинувачення колишньої співробітниці НАЗК Ганни Соломатіної в тому, що агентство начебто фальсифікує результати перевірок декларацій. Як саме – дивіться в сюжеті:

Анна Мірошниченко, Олексій Тищенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Полторак про ситуацію в Луганську: "ЗСУ реагуватимуть адекватно"
Наступний матеріал
"Розумний водогін" та енергія від залізниці: у Києві презентували винаходи маленьких геніїв
Loading...