5 канал

НАЗК направило до суду подання щодо Ситника

У НАЗК кажуть, що Ситник не виконав вимоги агентства та надав з порушенням встановленого законом строку запитувані документи

Протокол про адміністративне правопорушення стосовно директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника передали до суду. Таке рішення ухвалили під час засідання Національного агентства з питань запобігання корупції у понеділок, 13 листопада. Про це повідомляє "5 канал".

У НАЗК кажуть, що Ситник не виконав вимоги агентства та надав з порушенням встановленого законом строку запитувані у листі НАЗК копії документів та інформацію, а також надав їх не у повному обсязі.

Детально про ситуацію – дивіться у сюжеті "5 каналу":

Як відомо, 13 листопада голову НАБУ Артема Ситника викликали до Нацагентства з питань запобігання корупції через те, що він нібито не надав необхідні документи для перевірки на запит НАЗК. Ця перевірка стосувалась судового провадження, фігурантом якого був сам Артем Ситник. Тоді голова НАБУ нібито використовував юриста НАБУ для власного захисту. У НАЗК кажуть, що це законом заборонено, а на самого голову відомства чекає адміністративна відповідальність.

У НАЗК кажуть про те, що в Антикорупційному бюро лише з третьої спроби зголосились надати запитувані документи, а до цього двічі отримували письмову відмову за підписом особисто директора НАБУ Артема Ситника. Крім того, у НАЗК кажуть, що документи отримали не в повному обсязі, а частина з документів була оформлена неправильно.

"Навіть ця інформація, яка була 3 листопада надана, була неповною. Вони надали нам інформацію, але в неповному обсязі, яка запитувалася...Крім того, надані 3 листопада документи не були завірені належним чином", – зауважили в НАЗК. 

Як прокоментував відповідну ситуацію Артем Ситник – дивіться за посиланням

Попередній матеріал
Законопроект про реінтеграцію ОРДЛО: перенесення засідань та розлад у кулуарах ВР
Наступний матеріал
День народження Мустафи Джемілєва: 10 маловідомих фактів про лідера кримськотатарського народу
Loading...