unian.ua

Законопроект про реінтеграцію ОРДЛО: перенесення засідань та розлад у кулуарах ВР

Чи то робоча група доопрацювала проект документу, чи то певні сили не дають перейти до його розгляду у сесійній залі

Заплановане на другу половину дня засідання Комітету нацбезпеки та оборони Верховної Ради перенесли на 15:00 середи, 15 листопада. Про це стало відомо на засіданні Погоджувальної ради у понеділок, 13 листопада, передає кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, саме на цьому засіданні мали розглянути закон про реінтеграцію Донбасу. Утім, тепер розгляд переноситься. Причиною цього у ВР називають продовження вивчення документу робочою групою. Утім, думки депутатів щодо цього розходяться.

"Минулого тижня робоча група прийшла з напрацьованим законопроектом, який практично відображав усі потрібні для країни норми. Але як тільки робоча група презентувала цей законопроект, засідання комітету було закрите, і було проголосоване, і почалися дискусії. І сьогодні ми прийшли, і були готові далі продовжити роботу, але скасували робочу групу у зв'язку з тим, що робоча група нібито не домовилась", – прокоментував голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Засідання комітету фінальне відбудеться досить швидко. Чому? Тому що нам треба фізично проголосувати за кожну правку, але це вже не буде стосуватися розгляду майже 95% цих правок, тому що цей розгляд саме і відбувся у рамках робочої групи. Я щиро на це сподіваюся, тому ми зробимо все для того, щоб у середу ми отримали висновок комітету і підготували його", – зазначив голова фракції "БПП" Артур Герасимов.

Крім того, цього тижня парламентарії запланували розглянути низку питань аграрного сектору, транспортні та економічні питання, законопроект про державні символи України, а також Держбюджету-2018 у першому читанні. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Пейзажі війни": бойовий підрозділ поділився фото з передових позицій

Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни

Попередній матеріал
Хронічні болі: як позбавитися проблем зі спиною
Наступний матеріал
НАЗК направило до суду подання щодо Ситника
Loading...