Артем Ситник
Артем Ситник 5 канал

НАБУ закупило спортивні костюми у фігуранта "справи рюкзаків" – реакція Ситника

Відомство вирішило придбати спортивні костюми, оскільки вони були якісними та дешево коштували, пояснив Артем Ситник

Директор НАБУ Артем Ситник прокоментував закупівлю відомством спортивних костюмів у фігуранта "справи рюкзаків". Зокрема, він підтвердив: НАБУ дійсно закуповували такий одяг. Про це Ситник розповів під час засідання комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції, передає кореспондент "5 каналу".

Як зазначив керівник НАБУ, відомство вирішило придбати спортивні костюми, оскільки вони були якісними, та й ціна на них була значно меншою за ринкову. "Юридичних підстав відмовити у цих закупівлях не було. Якість було перевірено... Документи є, майно є, і воно належної якості", – прокоментував Ситник. 

Розлогіших коментарів в Антикорупційному бюро поки не дають.

Водночас, Ситник також заявив, що не попереджував Олександра та Арсена Авакова про проведення обшуків. Відтак, для фігурантів справи це стало повною несподіванкою.

Нагадаємо, 3 листопада у вітчизняних ЗМІ з'явилась інформація про те, що НАБУ закупило спортивні костюми у фігуранта "справи рюкзаків".

 Як повідомляв 5.UA, 31 жовтня у ЗМІ з'явилася інформація, що детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) провели обшуки у справі рюкзаків, в тому числі у помешканні сина очільника МВС Арсена Авакова в Харкові – Олександра. Повідомлялося, що обшуки тривають у рамках розслідування справи щодо закупівлі наприкінці 2014 – на початку 2015 року МВС рюкзаків. Пізніше цю інформацію підтвердив сам очільник МВС Арсен Аваков.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Рюкзаки є, браслетів бракує": Ситник розповів про політичний тиск у "справі рюкзаків"
Наступний матеріал
Унікальний приклад: у Миргороді навчились заробляти на смітті
Loading...