5 канал

НАЗК склало протокол на Ситника: якою була реакція голови НАБУ

Понад 2,5 тисячі гривень штрафу може сплатити директор НАБУ Артем Ситник за адміністративне правопорушення. Співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції запросили Ситника дати пояснення і склали на нього протокол, нагадує "5 канал"

Голову НАБУ Артема Ситника викликали до Нацагентства з питань запобігання корупції через те, що він нібито не надав необхідні документи для перевірки на запит НАЗК. Ця перевірка стосувалась судового провадження, фігурантом якого був сам Артем Ситник. Тоді голова НАБУ нібито використовував адвоката НАБУ для власного захисту. У НАЗК кажуть, що це законом заборонено, а на самого голову відомства чекає адміністративна відповідальність.

Як прокоментував ситуацію Артем Ситник, відповідне провадження стосувалося не його, як цивільної особи, а як голови НАБУ, тому він мав право використовувати юристів для захисту репутації Антикорупційного бюро.

Читайте також: "Хлопці, ви нас не зламаєте": Ситник прокоментував його виклик у НАЗК

Аргументи сторін:

"Ми направили також зо два листа щодо запитуваної інформації, щоб Національне антикорупційне бюро надало таку інформацію. У той же час, знову ж таки, листом Національного антикорупційного бюро за підписом директора Ситника було відмовлено. У зв'язку з цим мною, уповноваженою особою, було складено протокол за статтею 188 з позначкою 46 Кодексу України про адміністративні правопорушення", – відзначив представник НАЗК Андрій Козловський.

"Виключати подальше застосування адміністративного ресурсу – підозри, арешти мене особисто, я виключати не буду. Але одразу хочу звернутися до тих, хто все це організовує. Хлопці, можете тиснути скільки завгодно. Ви нас не зламаєте", – наголосив голова НАБУ Артем Ситник.

Відповідний протокол щодо Артема Ситника НАЗК буде розглядати о 13:00 понеділка.

Детально про ситуацію – дивіться у сюжеті "5 каналу":

Попередній матеріал
"Хлопці, ви нас не зламаєте": Ситник прокоментував його виклик у НАЗК
Наступний матеріал
"Суддя має бути добреньким": як кандидати в судді КСУ закликали за себе голосувати
Loading...