Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Адміністрація президента

Стенограму зустрічі лідерів фракцій із Зеленським відредагували – Ляшко й Парубій

  Читайте по-русски
  Лідер "радикалів" нагадав президенту історію Піночета, але, за його словами, у стенограмі немає цього уривка

  Оприлюднену стенограму зустрічі лідерів фракцій із президентом України Зеленським 21 травня – скоротили. Про таке заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, додавши, що вимагає надати повну версію відеозапису, як повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Я стверджую, що цю стенограму оприлюднено в цензурованому вигляді", – сказав Ляшко на пленарному засіданні Верховної Ради у п'ятницю.

  Він стверджує, що нагадав президенту історію Піночета, але, за його словами, у стенограмі немає цього уривка.

  "У цій стенограмі, яку вчора оприлюднено, цього уривка моєї розмови з президентом Зеленським немає... Я вимагаю від Зеленського оприлюднити відео зустрічі ... й оприлюднити повну стенограму, без цензури", – наголосив він.

  Крім того, Ляшко додав, що пам'ятає, про що говорили інші учасники зустрічі, зокрема голова парламенту, але деякі його висловлювання вирізано.

  У свою чергу, голова Верховної Ради Андрій Парубій підтвердив слова Ляшка й також зазначив, що стенограму опубліковано зі змінами.

  "Я, колеги, хочу підтвердити, що справді в стенограмі є деякі перекручування тексту, вилучено деякі речення", – сказав спікер, виступаючи на засіданні парламенту.

  Натомість, в АП стверджують, що стенограма зустрічі Зеленського з головами фракцій і керівництвом ВР не редагувалася. "Не було жодної редакції, а якщо вони надалі обманюватимуть, ми висунемо громадськості аудіозапис", – сказали агентству "Інтерфакс-Україна" в АП.

  Як повідомляв 5.UA, на сайті АП опублікували стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського з керівниками фракцій Верховної Ради.

  "У зв'язку з численними запитами публікуємо повну стенограму зустрічі Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп, яка відбулась 21 травня 2019 року", – йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Порошенка обрали головою партії "ЄС"
  Наступний матеріал
  Екологію згадують перед виборами, а потім відразу забувають – Леонов
  Loading...

  "Заяви про надлишкове майно викликають жах": Гай застеріг Зеленського та його команду від некомпетентних порад військовим

  Депутати об'єдналися, аби не допустити відставки Гройсмана, бо не хочуть бачити в Україні хаосу – Теличенко

  Чільники МЗС Франції та Німеччини зустрілися із Зеленським – які заяви зробили після зустрічі

  На сайті АП опублікували стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради – повний текст

  Місія МВФ завершила роботу в Україні: повернуться, коли новий уряд визначиться з пріоритетами – заява

  Журналісти з'ясували, хто спонсорує партію "Слуга народу" і кого спонсорує вона