Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Адміністрація президента

"Справжнім керівником країни є не Зеленський": Волошина пояснила причини сваволі Богдана

Читайте по-русски
Людина, яка мала б виконувати суто канцелярські функції, насправді говорить і дає вказівки замість президента

На тлі слабкості і необізнаності нового президента, в Україні відбувається узурпація влади його найближчим оточенням. Таку думку у студії "5 каналу" озвучила журналістка Лариса Волошина.

"Ми бачимо справжніх керівників країни. Це не Зеленський. Це просто канцелярська посада: людина має виписувати перепустки, ну там, супроводжувати президента. Він говорить замість президента, він у слухавку замість президента відповідає і дає вказівки. Він і пан Розумков проговорюють більше, ніж президент. А президент розводить руками і демонструє повну необізнаність. Насправді ми вже бачимо узурпацію, не Зеленським, а людьми навколо, на тлі дуже слабкого і необізнаного президента", – вважає журналістка.

Також вона вважає, що у випадку з Богданом Зеленський продемонстрував, що він готовий не лише перейменовувати установи, а й відмовитися від стратегічного партнерства із США, адже звідти надходив меседж про неприйнятність такого голови Адміністрації президента.

"Про це було прямо сказано Зеленським, це пряма мова пана Джуліані. І ми бачимо як Зеленський проігнорував: це намагання замість Адміністрації президента зробити Офіс президента – для мене це ознака того, що для Зеленського немає проблеми в розірванні декларативних стосунків зі США", – казала Волошина.

Також, на думку журналістки, Зеленський як президент буде гіршим, ніж Янукович, адже президент-утікач "був суб'єктним, хотів бути українським Путніним, а Зеленський – просто людина, яка відіграє свою роль".

Повний запис розмови з журналісткою можете переглянути тут:

Раніше, очільник Києва Віталій Кличко звернувся до президента Володимира Зеленського щодо заяв Андрія Богдана.

 

Попередній матеріал
Гривня зміцнилася до 3-річного максимуму – в НБУ пояснили чому
Наступний матеріал
"Зміна верхівки не допоможе": Огризко про ефективність способів у протидії РФ
Loading...

Верховний Суд відмовився визнавати незаконним призначення Богдана главою АПУ

Богдан допускає проведення референдуму щодо рішень про мирні угоди з Росією

Зеленський призначив Богдана, який підпадає під люстрацію, головою АПУ – указ