Павло Клімкін
Павло Клімкін 5 канал

Скандал з угорськими паспортами: Клімкін розповів про подальші дії країн

Голова вітчизняного МЗС нагадав – нещодавно вже була розмова із Петером Сіярто, однак безрезультатна

Україна та Угорщина проведуть консультації у зв'язку з видачею угорських паспортів жителям Закарпаття. Переговори відбудуться завтра у Варшаві.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час спільної прес-конференції зі своїм польським колегою Яцеком Чапутовичем.

Голова вітчизняного МЗС нагадав – нещодавно вже була розмова із Петером Сіярто, однак безрезультатна. Ба більше, країни обмінялися висилкою дипломатів. Завтра буде ще одна зустріч.

"Звичайно, є декілька питань, які дуже активно використовує Росія у своїй пропаганді. Наприклад, ви бачили декілька днів тому появу плакатів на Закарпатті, в яких начебто говориться про угорський сепаратизм. Я завжди кажу, що ми маємо працювати з нашою угорською громадою. Ми не маємо показувати пальцями або цькувати угорців, оскільки вони є так само частиною України. І ми маємо допомогти, в тому числі й тим, щоби працювати проти цієї шаленої російської пропаганди, яка відбувається", – заявив Клімкін.

Нагадаємо, стосунки між Україною та Угорщиною загострилися після ухвалення нового закону про освіту в Україні. Ще більше ускладнило взаємини між країнами нещодавно оприлюднене відео, на якому угорський консул в Береговому на Закарпатті роздавав паспорти своєї держави українським громадянам. До того ж закликав їх приховувати від української влади цей факт. 

Попередній матеріал
Літак з найбільшим у світі розмахом крил розігнали до 145 км/год – відео
Наступний матеріал
Дебати в Європарламенті щодо ситуації в Азовському морі: виступ Могеріні – відео
Loading...

Угорщина видала десятки тисяч паспортів українцям на Закарпатті – Клімкін

Клімкін: Категорично проти цькування та звинувачень угорців у сепаратизмі

Клімкін повідомив, коли Будапешт отримає ноту про висилку угорського консула

Угорщина відповіла погрозами на наміри України вислати консула

"Нацкорпус" пікетує МЗС стосовно скандалу з угорськими паспортами – чого вимагають

"Назва буде іншою": про що Клімкін домовився з очільником МЗС Угорщини