"Батьківщина" і Юлія Тимошенко
"Батьківщина" і Юлія Тимошенко відкриті джерела

Справа про відмивання коштів: СБУ ретельно перевіряє рахунки "Батьківщини"

  Читайте по-русски
  Торік невідомі перерахували від імені одеситів та черкащан кошти на рахунки політичної партії

  Управління Служби безпеки України в Києві та Київській області у рамках справи про відмивання грошей перевіряє рахунки політичної партії "Батьківщина". Про це повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на постанову Печерського райсуду Києва від 12 березня.

  Відповідно до постанови, відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань у цій справі було внесено ще 14 лютого 2019 року.

  Також повідомляється, що під час перевірки НАЗК з'ясувало, що 2018-го року невідомі, ймовірно, з метою приховування незаконного походження коштів, перерахували від імені жителів Одеської і Черкаської областей на рахунки партії 3,5 млн гривень. Водночас встановлено невідповідність суми нарахованого доходу за період з 01.01.2015 по 30.09.2018 сумі внесків, здійснених мешканцями Одещини та Черкас у третьому кварталі 2018 року.

  "Наразі у кримінальному провадженні з метою перевірки та аналізу руху грошових коштів, які вносилися зазначеними фізичними особами на рахунок ПАТ "Мегабанк" та при дослідженні документів, які стали підставою для перерахування зазначених коштів, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, що містять відомості, які становлять банківську таємницю за банківським рахунком № 2600426373 ПАТ "Мегабанк", – зазначається у постанові.

  Відтак, суд надав слідчому тимчасовий доступ до документів про рух коштів, які вносилися фізичними особами на рахунок "Батьківщини" у "Мегабанк". Крім того, за даними правоохоронців, гроші вносилися на партійний рахунок "Батьківщини" у державному "Приватбанку".

  Зауважимо, раніше журналісти-розслідувачі програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" повідомляли, що протягом другого півріччя 2018 року партія "Батьківщина" одержала 1 млн гривень від фейкових донорів. Тоді виявилося, що спонсорами команди Тимошенко були прості українці – пенсіонери, касири, охоронці. 

  Попередній матеріал
  Державний естрадно-симфонічний оркестр з головним дириґентом Луїджі Ґаджеро готує наступну музичну подорож
  Наступний матеріал
  Для посилення обороноздатності: Кривонос запропонував реформувати "Укроборонпром"
  Loading...