Яндекс карти

Росія може використовувати "Яндекс.Карти" для планування наступу на Україну – РНБО

  Сервіси "Яндекс" в онлайн-режимі збирають інформацію про стан шляхів, пропускну здатність і завантаженість усіх доріг на території України

  Росія може використовувати сервіси російського "Яндексу", зокрема "Яндекс.Пробки", "Яндекс.Навігатор", для планування ефективних наступальних дій на території України. Про це заявив керівник служби з питань інформаційної безпеки Апарату РНБО Валентин Петров на круглому столі в Києві, передає "Укрінформ".

  "Сервіси "Яндексу", наприклад "Яндекс.Пробки", "Навігатор" – це ж в режимі онлайн отримується інформація про стан шляхів, пропускну здатність і завантаженість усіх доріг на території України. Якщо треба планувати будь-який наступ, прорив, чи якісь інші дії – то кращої ситуації і не вигадаєш. Не потрібні й агентура, розвідники, навіть супутники не потрібні. Ми все самі даємо", – зазначив Петров.

  Крім того, він наголосив, що санкції проти російських компаній, які були запроваджені нещодавнім рішенням РНБО, слід було запроваджувати ще раніше з метою гарантування безпеки держави. 

  Нагадаємо, відповідно до указу Президента, в Україні мають заблокувати "Яндекс", "Вконтакте", "Одноклассники", 1С, "Мейл.ру", "Касперський".Згодом у РНБО розповіли, кому доручено заблокувати відповідні Інтернет-ресурси.

  Попередній матеріал
  Нові правила щодо лібералізації візового режиму з Україною є початком нової ери – президент ЄП
  Наступний матеріал
  Безвіз з ЄС набуде чинності у ніч на 11 червня – Адміністрація Президента
  Loading...