5 канал

"Росія істерить": Петренко пояснив, чому РФ "так збудилася на дії української влади"

  Міністр юстиції Павло Петренко впевнений, що Україна має право запроваджувати будь-які обмеження щодо Російської Федерації, якщо це стосується національної безпеки держави

  Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів стосовно скарг Російської Федерації у Світову організацію торгівлі щодо обмежень, запроваджених Україною, повідомляє "Укрінформ".

  "Наша позиція дуже чітка – ми маємо право робити будь-які обмеження, якщо ці обмеження стосуються національної безпеки", – наголосив Петренко.

  За словами міністра юстиції, "якщо Росія істерить, що їхні економічні права порушені через те, що ми ввели санкції чергові та заблокували частину мереж, які контролюються ФСБ, у тому числі "ВКонтакте" й "Одноклассники", тому зрозуміло, чому Росія так збудилася на дії української влади".

  Павло Петренко також зауважив, що Україна продовжуватиме такі дії, і висловив переконання, що українські громадяни проживуть без "Одноклассников" та "ВКонтакте". А скарги Росії у СОТ знайдуть належну юридичну оцінку з боку України як члена організації.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що Президент України Петро Порошенко 15 травня підписав указ про запровадження нових санкцій щодо Росії які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекс". Згодом у РНБО розповіли, кому доручено заблокувати відповідні Інтернет-ресурси

  Попередній матеріал
  У Києві буде обмежено рух по Московському мосту
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": дослідник та письменник Олег-Сандро Панфілов у ефірі "5 каналу"
  Loading...

  Заміна "Вконтакте" та "Одноклассники": канадська компанія створюватиме соцмережу Ukrainians

  Ніяких офіційних заяв: Держдеп США відмежувався від критики щодо заборони сайтів РФ в Україні

  ЗМІ повідомляють, хто з провайдерів уже почав блокувати "ВКонтакте"

  Чи вдасться владі відлучити мільйони громадян від ворожих соцмереж – "Час. Підсумки дня"