5 канал

Ніяких офіційних заяв: Держдеп США відмежувався від критики щодо заборони сайтів РФ в Україні

  Із іноземних партнерів Києва лише НАТО виступило з офіційним коментарем

  Державний департамент США наполягає, що не робив офіційних заяв щодо рішення України запровадити санкції проти російських IT-компаній і заборонити сайти РФ. Про це повідомляє в четвер англомовна служба "Голосу Америки".

  Однак представники цього видання наполягають, що в розмові, яка не мала статусу "офіційної", представники Держдепу все ж робили заяви із критикою на адресу Києва через дане рішення.

  "Представник американського уряду у розмові в форматі background (без права називати джерело) заявив, що нещодавнє рішення Президента Порошенка заборонити на три роки низку популярних російських вебсайтів, включаючи "Яндекс", підриває гарантоване конституцією право на вільне висловлення думки", – йдеться в публікації.

  Варто зазначити, що "Голос Америки" 50 медійна організація, власником якої є урядова структура. Попри це, у виданні не стали відмовлятися від раніше поширеного повідомлення, уточнивши лише статус заяви представника Держдепу. Початкова новина наразі лишається доступна на сайті видання.

  Нагадаємо, із всіх іноземних партнерів Києва лише НАТО виступило із офіційним коментарем, що не розглядають дії України через призму свободи слова та вважають рішення Порошенка "безпековим".

  Попередній матеріал
  Міністр освіти розповіла, коли і чому почне діяти 12-річна школа
  Наступний матеріал
  Верховна Рада змінила закон про призов на військову службу – головні нововведення
  Loading...

  В Україну для обговорення питань безпеки приїде представник Держдепу США

  В Україні заблокували рахунки компанії "Яндекс"

  У НБУ повідомили, як виконуватимуть указ Президента про заборону інформресурсів РФ