Дмитро Разумков
Дмитро Разумков 5 канал

Разумков у Страсбурзі розкритикував ефективність Ради Європи

  Читайте по-русски
  Спікер Ради звернув увагу учасників конференції на те, що організація слабко реагує на постійні тенденції порушення прав людини в окремих країнах

  Виступаючи на Європейській конференції голів парламентів держав-членів Ради Європи, спікер Ради Дмитро Разумков заявив, що РЄ використовує подвійні стандарти в ухваленні рішень, що "ставить під сумнів ціннісні орієнтири" цього органу. Про це повідомляє прес-служба Ради.

  Під час свого виступу він закликав учасників конференції сприяти поверненню до базових принципів і ідей, закладених засновниками РЄ.

  "Разумков наголосив, що зараз Україна стурбована підривом ефективності ключових органів Ради Європи, адже подвійні стандарти в процесі прийняття рішень ставлять під сумнів ціннісні орієнтири цієї організації", – сказано в повідомленні.

  Спікер Ради звернув увагу учасників конференції на те, що організація слабко реагує на постійні тенденції порушення прав людини в окремих країнах.

  "Цілком мотивованим є рішення про відмову від участі в сесії ПАРЄ постійної делегації Верховної Ради на знак протесту проти повернення делегації Росії в ПАРЄ. Це рішення є реакцією на тотальне і системне порушення агресором прав людини на тимчасово окупованих територіях", – наголосив він.

  Як повідомляв 5.ua, ПАРЄ дозволила Росії повернутися до асамблеї без виконання жодних умов. Українська делегація назвала це "страсбурзькою зрадою".

   

  Попередній матеріал
  "Це хамство": міністр культури відреагував на висловлювання Коломойського
  Наступний матеріал
  Дифтерія в Києві: захворів 9-річний хлопчик, який не був вакцинований
  Loading...

  Новий закон про окуповані території буде писатися разом із громадськістю – Разумков

  "Сказати, що це буде скоро, не зовсім коректно": Разумков анонсував новий Виборчий кодекс – подробиці

  Разумков повідомив, коли у ВР представлять проєкт Держбюджету країни на наступний рік

  Разумков прокоментував рішення Ради про розпуск ЦВК

  Разумков оголосив про 2-тижневий режим роботи Верховної Ради

  Новий Кабмін перейменував чотири міністерства та створив два нових – подробиці