Вибори
Вибори Depositphotos

"Сказати, що це буде скоро, не зовсім коректно": Разумков анонсував новий Виборчий кодекс – подробиці

Читайте по-русски
Новий Виборчий кодекс, за словами Разумкова, має буде більш доопрацьований, ніж той, що нещодавно ветував президент

Голова Верховної Ради анонсував новий виборчий кодекс. Проте коли його ухвалять – Дмитро Разумков не повідомив. Про таке інформує "5 канал".

Він буде більш доопрацьований, ніж той, що нещодавно ветував президент. Голова Верховної Ради припустив, що новий проєкт Виборчого кодексу міститиме норму щодо пропорційної системи з відкритими списками. І додав: згідно з соціологічними опитуваннями, половина українців хочуть, щоб вибори були саме за такою системою.

"Скоріше за все буде новий варіант, або доопрацьований минулий. Новий варіант Виборчого кодексу, тому що з одного боку треба зробити якісний документ, якісний закон, яким після цього можна буде проводити нормальні вибори в Україні, але на це піде деякий час. Тому сказати, що це буде скоро, я гадаю, це не зовсім коректно", – сказав Разумков.

Як повідомляв 5.UA, законопроєкт щодо змін до Виборчого кодексу ветував президент Володимир Зеленський. Згодом він пояснив таке рішення.

Як відомо, 11 липня Верховна Рада VIII скликання ухвалила новий Виборчий кодекс. Він передбачає запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками на виборах народних депутатів, а також зміну виборчої системи на місцевих виборах. 27 серпня тодішній голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав новий Виборчий кодекс.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
Катували, а потім пропонували "допомогу": звільнений Балух розповів про побої, отримані в полоні
Наступний матеріал
Справа Вишинського: чому засідання суду протривало кілька хвилин – відео
Loading...