Андрій Єрмак
Андрій Єрмак Українська правда

Радник президента Єрмак має бізнес-зв'язки з одіозним путінським олігархом – журналісти

Читайте по-русски
За даними журналістів, Єрмак і ТОВ "Сарич" є партнерами в компанії "Інтерпромфінанс-безпека"

Журналісти проєкту від телеканалу "Прямий" "Watchdogs.Розслідування" викрили помічника президента України Володимира Зеленського Андрія Єрмака у зв’язках із одіозним путінським олігархом.

Як стверджують розслідувачі, Єрмак через власну компанію "Інтерпромфінанс-безпека" має спільний бізнес із компанією "Сарич".

"Раніше це була українська компанія, яка володіла землею в бухті Ласпі, але вона переєструвалася в Росії за тамтешніми законами і змінила власників. Рік тому її новими господарями стали люди, наближені до Аркадія Ротенберга - друга Путіна, будівника Кримського мосту і найтоксичнішого з російських олігархів", - йдеться в матеріалі.

"Пан Ротенберг чи якась там інша особа з Росії могла стати власником бізнесу в Україні таким чином. Не зовсім формально - між крапель пройти", - зазначив юрист із земельних питань Єгор Недашківський.

За даними журналістів, Єрмак і ТОВ "Сарич" є партнерами в компанії "Інтерпромфінанс-безпека". Україна перереєстровані кримські компанії не визнає, але з точки зору росіян - люди Ротенберга увійшли напряму до українського бізнесу Єрмака і стали його партнерами.

"Як це пояснити? Журналісти кілька тижнів намагалися домовитись про інтерв’ю із Андрієм Єрмаком. Він ігнорував звернення, допоки в особистій переписці автори розслідування не заявили йому тему. Через свого прес-секретаря Єрмак дав відповідь - текстовим повідомленням у WhatsApp. Мовляв, нічого поганого не робив - хотів би закрити компанію, але не може", - наголошується в матеріалі.

"Ще задовго до початку війни, я не мав жодних відносин з ТОВ "Сарич", як не маю і зараз, і не несу жодної відповідальності за діяльність цієї юридичної особи чи її бенефіціарів. Більше того, в мене немає зв‘язку з ними, і через це я весь цей час не мав змоги закрити ТОВ "Інтерпромфінанс-безпека", - йдеться у повідомленні.

Журналісти-розслідувачі "Прямого" стверджують, що довели документально: на сьогодні Єрмак і "Сарич" пов’язані через "Інтерпромфінанс-безпеку". "Сарич" перереструвався в Росії і відійшов до людей Ротенберга, і це зазначено в реєстрах.

"Чи намагався Андрій Єрмак припинити бізнес-зв’язки із компаніями російського олігарха Аркадія Ротенберга, він не уточнив", - зауважили в матеріалі.

Попередній матеріал
"Вимерли цілі роди": у Харкові нагадали про злочини Радянського союзу та його правонаступниці
Наступний матеріал
Прибирати наслідки не поспішають: що нині відбувається на місці аварії танкера "Делфі "
Loading...