Ахтем Чийгоз
Ахтем Чийгоз 5 канал

"Який президент, такий і радник": Чийгоз прокоментував свідчення Тейлора про зустріч з Єрмаком

Читайте по-русски
Обіцянки Зеленського, що "зради не буде" – це не слова повинні бути, а дії, які би заспокоїли найактивнішу частину України

Президент Володимир Зеленський, будучи ще кандидатом, активно принижував роль України, не називаючи Росію ворогом. Про це в студії "5 каналу" заявив депутат від фракції "Європейська солідарність" Ахтем Чийгоз.

"В період своєї передвиборчої кампанії Зеленський відверто говорив про те, що все, що робиться в цій країні – погано. І про соціальну, і про економічну, і про війну. Говорив досить відверто, не називаючи Росію ворогом, принижуючи роль своєї країни. Тому у нього й команда формується таким же способом. У нього є Єрмак, який це сказав", - прокоментував Ахтем Чийгоз.

Він додав, що обіцянки президента Зеленського про "зради не буде" – це не слова повинні бути, а дії, які би заспокоїли найактивнішу частину України.

Так Чийгоз відреагував на інформацію, яка з'явилася після оприлюднення стенограми свідчень свідчень повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, який розповів про зустріч, яку він та Волкер мали 14 вересня із радником президента Зеленського Андрієм Єрмаком та позаштатним радником Ігорем Новіковим. На цій зустрічі, за словами Тейлора, радник Зеленського Єрмак заявив, що у всьому, що коїться на Донбасі винен 5-й президент України Петро Порошенко.

Попередній матеріал
Минулого тижня на Донбасі ліквідували 11 окупантів – розвідка ООС
Наступний матеріал
Зеленський доручив уряду розробити "вимоги та стандарти новин": коментар міністра культури
Loading...