Андрій Єрмак
Андрій Єрмак Українська правда

"Вочевидь прокремлівські меседжі": СБУ має перевірити Єрмака щодо вчинення ним держзради – Фріз

  Читайте по-русски
  Нардепка заявила, що Єрмак вводив в оману іноземних партнерів України, що загрожує підривом міжнародної довіри

  Звернення до голови СБУ щодо необхідності розслідування діяльності помічника президента Зеленського Андрія Єрмака подала депутат ВР від "Європейської солідарності" Ірина Фріз. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

  Вона звинувачує Єрмака в тому, що він "вводив в оману наших міжнародних партнерів, чим не лише сколихнув світову спільноту, але й створив підстави для підриву довіри до України на міжнародній арені".

  "Такі дії та використання ним у своїй риториці вочевидь прокремлівських меседжів у той час, коли наша держава дає мужню відсіч російському агресору, можуть розцінюватись як такі, що підпадають під ознаки діяння, визначеного статтею 111 КК України, – державна зрада", – наголосила Фріз.

  За словами нардепки, у її депутатському зверненні до СБУ вказано:

  1. Провести повну перевірку особи Єрмака Андрія Борисовича та можливість зв'язку такої особи з політично зацікавленими представниками Російської Федерації як держави-агресора.
  2. У межах своєї компетенції провести відповідну перевірку по факту вчинення Єрмаком А.Б. діяння, що за своїм характером несе загрозу державному суверенітету, національній безпеці, конституційному ладу та територіальній цілісності України, з подальшим притягненням такої особи до кримінальної відповідальності.

  "Отримуючи певну посаду та стаючи публічною персоною, ми водночас беремо на себе немалу відповідальність за свої подальші дії, вчинки, слова, які з моменту отримання посади вже виносяться на загал суспільства та отримують певну "питому вагу". Брехня Андрія Єрмака не може залишитися безкарною, а особа, яка дискредитує Україну, не має жодного морального права обіймати посаду помічника президента України", – заявила Фріз. І додала, що очікує на відповідь та заходи реагування з боку СБУ.

  Звернення Ірини Фріз до СБУ
  /
  Звернення Ірини Фріз до СБУ
  Звернення Ірини Фріз до СБУ
  /
  Звернення Ірини Фріз до СБУ
  Звернення Ірини Фріз до СБУ
  /
  Звернення Ірини Фріз до СБУ

  Нагадаємо, раніше нардепка Ірина Фріз під час брифінгу заявила, що позиція Андрія Єрмака щодо відповідальності української влади за війну на Донбасі повністю відповідає російській риториці.

  Попередній матеріал
  Вода закінчується: в окупованому Криму назріла екокатастрофа
  Наступний матеріал
  Прийняли за основу: Рада схвалила в 1-му читанні законопроєкт про скасування держмонополії на виробництво спирту
  Loading...