Олександр Турчинов, секретар РНБО (2014-2019)
Олександр Турчинов, секретар РНБО (2014-2019) 5 канал

Путін розуміє тільки силу, тому готовність протистояти треба демонструвати не на словах і "відосіках" – Турчинов

Читайте по-русски
Україні потрібні масштабні навчання, які дадуть змогу підготуватися і продемонструють готовність відбивати напад, впевнений екссекретар РНБО

Готовність дати відсіч агресору Україна має демонструвати не у "відосіках" президента, а на ділі – для цього треба провести масштабні навчання Збройних сил. Про це в програмі "Велика політика" на "5 каналі" сказав секретар РНБО (2014-2019) Олександр Турчинов.

"Путін рахується тільки з силою. Тому, по-перше, нам треба продемонструвати не на словах, не в "відосіках", а в реальності, що ми готові протистояти агресії", – зауважив він.

"Нам треба зараз масштабні навчання, в тому числі вздовж кордону. Під приводом яких ми можемо підготуватись і продемонструвати нашу готовність відбивати будь-який наступ. Нам потрібно зараз активізувати систему територіальної оборони, нам необхідно створити стратегічні резерви, які необхідні для будь-якого протистояння. Для цього необхідно хоча б розуміння військово-політичного керівництва, що треба зробити покроково. А цього нема, плану нема, стратегії нема – це є проблемою", – сказав Турчинов.

"Навіть елементарні речі, які треба зробити – у нас це загострення відбувається в умовах пандемії. В цих умовах необхідно 100% провести вакциинацію всіх військових Збройних сил, інших силових структур. Необхідно провести вакциинацію всіх резервістів, інакше ми можемо понести втрати під час навчань, під час мобілізаційних заходів більші, ніж під час військових дій", – додав екссекретар РНБО.

Дивіться повний запис програми "Велика політика":

Нагадаємо, Російська Федерація продовжує збільшувати кількість військ на українському кордоні та посилює своє угрупування в окупованому Криму. 

Попередній матеріал
Скандал на Одещині: україномовну школу хочуть перетворити на ліцей – чому обурені батьки
Наступний матеріал
Європа короткозора і їй треба нагадувати про Росію і можливу катастрофу – Загороднюк
Loading...