Російські війська в Україні
Російські війська в Україні Фото з відкритих джерел

Стало відомо, скільки українців вважають напад Росії реальною загрозою

  Читайте по-русски
  Майже третина респондентів вважає, що Росія зазнає поразки в разі введення своїх військ

  Майже половина українців (45%) вважають реальною загрозою напад Росії чи введення російських військ на територію України, свідчать дані опитування, проведеного Українським інститутом майбутнього (UIF) за сприяння "Нью Імідж Маркетинг Груп".

  "45% вважають, що нарощування сили з боку РФ на кордонах з Україною свідчить про існування реальної та серйозної загрози нападу Росії чи введення російських військ на територію України", – наголошується в соцопитуванні.

  При цьому майже третина респондентів переконані, що в разі введення Росією своїх військ на українську територію очікується тривалий військовий конфлікт, в результаті якого РФ зазнає поразки. 

  Зазначається, що 70% респондентів головною причиною, яка заважає припиненню війни на Донбасі, назвали небажання з боку влади Росії закінчити цей конфлікт.

  Також, за даними опитування, в разі підтягування російських військ до кордонів і загрози вторгнення найкращим рішенням з боку влади України більш як половина опитаних (51%) назвали посилення українських кордонів військовим контингентом, повну мілітаризацію, мобілізацію, активізацію створення територіальної оборони та підготовку до відбиття нападу.

  Опитування проводилося в квітні на всій території України (крім тимчасово непідконтрольних територій частини Донецької та Луганської областей, окупованої АР Крим). В онлайн-опитуванні по інтерактивній структурованій анкеті взяли участь 1148 респондентів. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін виступив із промовою на Федеральних зборах, проте не сказав жодного слова про агресію на сході та стягування військ до українського кордону.

  Попередній матеріал
  У столиці за минулу добу коронавірус виявили у майже 1000 людей
  Наступний матеріал
  У четвер по всій Україні будуть теплі грозові дощі – синоптик
  Loading...

  До 20 квітня біля українського кордону базуватиметься 110 тисяч військових РФ – розвідка

  Російських військ на межі з Україною стає дедалі більше: як на кордоні готуються до можливого наступу

  "До наступу готові": як бійці ООС на передовій реагують на загострення і стягування ворогом сил до кордону України

  Держсекретар США Блінкен матиме можливість зустрітися з Кулебою у Брюсселі – Держдеп

  Розвідка повідомила, скільки триватиме перекидання російських військ до кордонів

  Стягування сил РФ до кордону з Україною: США попередили Росію про наслідки у разі агресивних дій