Віктор Бобиренко, експерт ГО "Бюро аналізу політики"
Віктор Бобиренко, експерт ГО "Бюро аналізу політики" 5 канал

Українське суспільство здаватися не збирається, навіть Зеленський під Рембо розмалювався – експерт про стягнення російських військ

Читайте по-русски
Росія оцінює готовність України та Заходу до спротиву, вважає Віктор Бобиренко

Накопиченням військ на кордонах та новим загостренням на Донбасі Росія випробовує готовність України до спротиву та оцінює, наскільки рішучою є підтримка Заходу. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав експерт ГО "Бюро аналізу політики" Віктор Бобиренко.

"Росія пробує за методою "як піде" – а давайте зберемо війська, будемо підсилювати ескалацію – що скажуть? Може проковтнуть, то можна буде весело прогулятися. А може, Володимир Олександрович здасться та піде на їхні умови й воду в Крим пустить, окремі районі ОРДЛО забере собі чемоданом без ручки – думали, як піде", – вважає він.

"Але видно, суспільство українське огризнулося найперше. Суспільство поправішало, і я б навіть сказав, що поправішала кухня – сидять п'ють чай, і раніше було – "какая разніца" і "пєрєстать стрєлять", а зараз, коли йде ескалація, навіть у люмпена з'являється щось у підсвідомості – щось не так. Якими ми можемо бути нападниками на Росію, де ми і де Росія – це як п'ятикласник у школі виступив би проти десятикласника", – зазначив Бобиренко.

"Суспільство наше показало, що Україна здаватися не збирається. Володимир Олександрович, який дуже чітко реагує на настрої суспільства, теж поправішав – під Рембо розмалювався, бойовий розкрас у нього – смішно виглядає, але між тим", – додав експерт.

"Найбільше, – і це тішить – що весь світ став за нас, а Сполучені Штати – так особливо агресивно, і вони дали зрозуміти Путіну, що буде боляче. Той відразу зробив вигляд, що Росія ніколи не була агресивною і цю єресь розказують тепер, як святу істину", – підсумував Бобиренко.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 11 квітня США попередили Росію про "наслідки, якщо вона діятиме необдумано або агресивно" щодо України на тлі занепокоєння накопиченням російських військ біля кордонів України.

 

Попередній матеріал
"Це викликає занепокоєння": британські журналісти показали російський військовий табір поблизу українського кордону
Наступний матеріал
Росія поширює дезінформацію для дискредитації ЗСУ та України
Loading...