Володимир Путін
Володимир Путін 5 канал / Машина часу

Путін у своїй промові на Федеральних зборах не пояснив причини нарощування російських військ на кордоні з Україною – ЗМІ

Читайте по-русски
Про Україну згадав, але лише в контексті ситуації в Білорусі

Жодного слова про агресію на сході та стягування військ до українського кордону. Президент Росії Володимир Путін виступив із промовою на Федеральних зборах. Про це повідомляє "5 канал".

Про зовнішню політику говорив наприкінці своєї півторагодинної промови. Про Україну згадав, але лише в контексті ситуації в Білорусі. Суворим тоном зауважив: Росія не хоче ні з ким воювати, але своїми цінностями і прагненнями не поступиться.

На думку Путіна, Москва поводиться скромно, у конфлікти не встрягає, а лише їх розв'язує. Як, наприклад, ситуацію в Нагірному Карабаху. Утім на образи та недружні заходи Кремль обіцяє реагувати гостро. Санкції, запроваджені Європейським Союзом та США, російський президент назвав незаконними і грубими, а також застеріг світ від переходу червоних ліній щодо Федерації.

Як повідомляв 5.UA, 31 березня 2021 року Хомчак заявив, що російські війська з різних регіонів стягуються до кордонів України під приводом підтримки бойової готовності та підготовки до навчань, "здійснюючи поступове нарощування військ біля державного кордону України". Він також звинуватив Москву в проведенні "агресивної політики" щодо Києва.

Читайте також: 7 років від початку АТО/ООС: найважливіші цифри і факти про війну, яку РФ досі веде проти України.

Росія тим часом відмовилася пояснювати причини нарощення кількості своїх військ уздовж українського кордону – і цим порушила вимоги Віденського документа ОБСЄ про заходи зміцнення довіри та безпеки. З такою заявою виступило МЗС України. 

Своєю чергою ОБСЄ засудила концентрацію російських військ біля кордону з Україною та вимагає пояснень. А в ЄС закликали посилити санкції проти Росії в разі подальшої ескалації на кордоні України. G7 теж закликали РФ негайно припинити свої провокації.

 

Попередній матеріал
На Львівщині утворилося величезне карстове провалля ґрунту – включення з місця
Наступний матеріал
Який сценарій нав'яже ПТН ПНХ – Роман Безсмертний, Айдер Муждабаєв у "Час Ч + афтепаті на хаті"
Loading...

Психологічна атака Путіна: хто здатен зупинити агресора – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова

Масштабне вторгнення в Україну стало б початком Третьої світової й кінцем Росії – Кравчук

Російська армія готується серйозно, але навряд чи їм дадуть команду – ветеран