Леонід Кравчук, голова української делегації ТКГ
Леонід Кравчук, голова української делегації ТКГ 5 канал

Масштабне вторгнення в Україну стало б початком Третьої світової й кінцем Росії – Кравчук

Читайте по-русски
Путін хоче взяти під контроль усі колишні радянські республіки, і Захід про це знає, впевнений очільник української групи в ТКГ

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну призведе до початку Третьої світової війни і загибелі РФ як держави, а стягнення військ до кордонів – це спроби шантажувати та залякувати Україну та Захід. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав керівник української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

"Завдання Путіна – не Україна, він хоче тримати під контролем всі колишні радянські республіки і навіть не тільки – і кордони царської Росії. Це добре знають тепер в Європі, знають і Сполучені Штати Америки", – пояснив він.

"Тому я не бачу можливостей Росії до широкомасштабного вторгнення в Україну. Тому що це було б початком Третьої світової війни. А початок Третьої світової війни означав би кінець Росії як держави. Я в цьому глибоко переконаний", – вважає перший президент.

"Це скоріше лякання, скоріше тримання під контролем України і демонстрація, шантаж і таке інше – не тільки Україні, а й Європі і Сполученим Штатам. Але цього не вийде", – зауважив Кравчук.

Також він додав, що не підтримує створення додаткових органів, які б займалися безпекою і обороною країни.

"Вони будуть говорити і дискутувати, а потрібно приймати під час такої напруженої ситуації швидкі рішення і діяти дуже активно і швидко", – сказав очільник української делегації в ТКГ.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, за інформацією вітчизняної розвідки, Росія зосередила понад 40 тисяч військовослужбовців на східному кордоні України і понад 40 тисяч військовослужбовців в окупованому Криму. На початку місяця українські військові відзвітували, що окупанти готують масштабні провокації й можуть ввести бойовиків углиб України.

На думку президента Володимира Зеленського, стягненням військ до кордонів України Росія намагається залякати західні держави і перевірити, чи підтримають нашу країну іноземні партнери.

 

Попередній матеріал
Рада не підтримала штрафи за порушення самоізоляції та звільнила випускників від ЗНО – включення
Наступний матеріал
Журналіст назвав умову, за якої російські танки можуть увійти в Україну
Loading...