Російська техніка зі замаскованими номерами
Російська техніка зі замаскованими номерами Twitter / Conflict Intelligence Team

Розвідка повідомила, скільки триватиме перекидання російських військ до кордонів

  Читайте по-русски
  Йдеться про 11-14 тисяч військових на додаток до вже розташованих на кордонах

  Накопичення російських військ на кордонах триватиме до кінця квітня, наразі до кордонів та в окупований Крим Росія вже перекинула 16 батальйонно-тактичних груп. Про це йдеться у відповіді Головного управління розвідки Міноборони на запит ВВС News Україна.

  "Починаючи з березня цього року силами та засобами української розвідки відмічаються масштабні заходи з переміщення російських військ з віддалених регіонів до суміжних з Україною районів. За наявною інформацією, перекидання визначених підрозділів має бути завершене до кінця квітня", – повідомили в ГУР.

  За розрахунками ВВС, йдеться про зосередження 11-14 тисяч російських військових, залежно від роду військ.

  Основні місця накопичення російських військ – це полігони "Погоново" у Воронезькій області та "Клинці" у Брянській області, а також "Опук" та "Ангарський" у тимчасово окупованому Криму.

  У розвідці зазначили, що війська перекидають залізницею, причому росіяни намагаються приховати, які саме підрозділи переміщують, тому рух відбувається вночі, а номери та знаки на техніці зафарбовують.

  У ГУР додали, що попри спроби приховати інформацію, розвідка вже встановила всі частини і підрозділи російської армії, які перекинули до кордонів України.

  Нагадаємо, Росія з кінця березня перекидає війська до кордонів з Україною. Президент України повідомив генсеку НАТО про готовність російських військ до наступальних дій.

  9 березня 2018 року НАТО надало Україні статус країни-аспіранта – офіційне визнання прагнення держави отримати повноцінне членство в Альянсі. Курс на вступ до НАТО закріплений у Конституції України 2019 року.

  Попередній матеріал
  Заради зменшення контактів з людьми: у Сінгапурі з'явилися роботи-кур'єри
  Наступний матеріал
  У Кропивницькому невідомі частково демонтували знак зі старою назвою міста
  Loading...