Олена Добровольська
Олена Добровольська 5 канал

"Прокремлівські настрої ніде не ділися": блогерка розповіла, хто підтримує Труханова в Одесі та на що вони сподіваються

Читайте по-русски
Атмосфера, яка зараз відчувається в Одесі – відколи стало відомо, що переміг Зеленський, стала дуже неспокійною

Про це розповіла одеська блогерка Олена Добровольська в ефірі "5 каналу".

"Підтримка Труханова і його політсили в Одесі досить потужна, бо тут панують такі настрої: велику кількість людей влаштовує та ситуація, яка є. До цієї політсили доєдналося також багато одіозних фігур, які також приведуть свій електорат до цих лав", – прокоментувала Добровольська.

За її словами, в цьому випадку рух таких політсил в Одесі небезпечніший, бо також варто очікувати підтримки їх і з боку силових структур.

"Правоохоронці не перешкоджають. Труханов дуже добре почувається в Одесі, робить тут, що він хоче. Всі акції громадської непокори закінчувалися тим, що поліція була проти активістів або зовсім не втручалася в процес", – розповіла блогерка.

Вона зазначила, що настрої, які зараз існують в Одесі ,– з моменту, коли стало відомо, що переміг Зеленський, стали неспокійними, принаймні, люди проросійського напряму поводяться нахабніше.

"Місцева влада Одеси всіма ресурсами підтримувала Зеленського – це і адмінресурс, і фінансовий ресурс. Також було відомо, що Труханов і його бізнес-партнер Галантерник підтримують Зеленського. Думаю, вони в будь-якому разі можуть домовитися. Що стосується пересічних громадян – то вони просто вбачають у Зеленському свого завдяки його проросійській риториці, за те, що він не розмовляв українською, захищав російську і т.д. І от коли він переміг – у них з'явилися надії, що вони зможуть почуватися вільно, ходити з георгіївськими стрічками, не розмовляти українською", – пояснила Добровольська.

Блогерка зазначила, що в Одеській області найбільше проросійські настрої зосереджені на півдні. Вони і під час 2014 року, "руської весни", підтримали проросійські сили і зараз вони нікуди не ділися.

Чим може завершитися цей реваншистський напрямок, якщо партія пройде до парламенту, Добровольська додала: "Хочу зазначити, що Труханов на нарадах заявляв давно, що рухатиметься в тому напрямку, щоб збільшити лобі в парламенті своєї політсили. Серед його соратників зараз такий вінегрет людей досить відомих на нашому політичному регіональному полі. Вони, може, і не співпрацювали весь цей час, але вони мають одні настрої і спільний вектор – прокремлівський".

Повний запис програми дивіться тут:

Попередній матеріал
Юрій Гримчак в програмі "Інформаційний вечір"
Наступний матеріал
Кілька місяців погано їв і не набирав вагу: в Одесі помер 6-місячний малюк – подробиці
Loading...

"Поклали на лопатки": падіння Жукова прокоментував голова Інституту нацпам'яті

Суд над Кернесом: міський голова Харкова виїхав з України

Кернес приховав мільйонні активи своєї дружини

Історія намету "Все для перемоги": суд відхилив апеляцію Харківської міської ради

Кернес і Труханов домовилися про об'єднання: до них планує приєднатися ще одна партія – ЗМІ (оновлено)

У Харкові підпалили волонтерський намет "Все для перемоги"