Кернес
Кернес joinfo.ua

Кернес приховав мільйонні активи своєї дружини

Читайте по-русски
Майже кожен рік родина Кернеса відпочиває у п’ятизірковому готелі Palace Merano в Італії

Міський голова Харкова Геннадій Кернес жодного разу не задекларував цивільну дружину Оксану Гайсинську та записані на неї активи. Про це йдеться в розслідування "Bihus.info".

Зазначається, що Гайсинська протягом останніх років володіла автопарком автомобілів: Bentley Вrooklands, Rolls-Royce Ghost, BMW X-6, Audi A8 та нерухомістю. Сам Кернес декларує лише оренду кімнати в будинку пенсіонера та готельний номер.

"Із 2015 року Гайсинська володіє квартирою на 150 квадратів поруч із урядовим кварталом Києва, ринкова вартість якої приблизно 25 мільйонів гривень. Ще дві квартири Гайсинської загальною площею 300 квадратів – у Харкові. Ринкова вартість – більше 300 тисяч доларів", – йдеться у повідомленні.

Також журналісти виявили, що у 2014 році Гайсинська разом зі своїм сином Родіоном Гайсинським відпочивали в готелі Anantara kihavah на Мальдівах. Ціна за тиждень проживання складає приблизно півмільйона гривень. У 2015 році Гайсинська відпочивала на Сейшельских островах у готелі Fregate Private Island.

Майже кожен рік родина Кернеса відпочиває у п’ятизірковому готелі Palace Merano в Італії. Журналісти знайшли місце розташування готелю завдяки деталям, які потрапили на світлину.

До того ж, Кернес із 2015 року отримав прибуток від задекларованої ним компанії "Фінекс-капітал" у розмірі 60 млн гривень. "Фінекс" – компанія з управління активами, створена ще 2006 року. Її засновником значиться Ігор Когут – бізнес-партнер сина Геннадія Кернеса Данила Привалова.

У портфелі "Фінексу" декілька компаній, які отримують гроші з міського бюджету. Наприклад, будівельна компанія "ДБК-Уровень" за останні три роки отримала замовлень із бюджету майже на 200 млн гривень.

"ТОВ "ФК Платіжний центр" – монополіст зі встановлення та обслуговування терміналів для оплати електронних квитків, приносить 52 млн гривень прибутку на рік. Зазначається, що після того, як харківські журналісти почали писати про зв’язок "Платіжного центру" з "Фінексом", компанію переписали на інших людей", – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що бюджетні підряди отримують низка компаній людей із найближчого бізнес-оточення Кернеса. Це такі компанії, як "Паркінг+" голови департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимира Чумакова, ТОВ "Діана", яка володіє ринками, сина Кернеса Данила Привалова та інші.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Кернес і Труханов домовилися про об'єднання, до них планує приєднатися ще одна партія.

Також дивіться фотогалерею за темою:

Скелі та хвилі: співачка Руслана поділилася яскравими знімками з відпочинку

Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко
Руслана Лижичко
/
Руслана Лижичко

Попередній матеріал
НАТО фінансово допоможе Україні захоронити радіоактивні відходи
Наступний матеріал
ДСНС та "Укргідрометцентр" звітують про усунення наслідків негоди в регіонах – завершено
Loading...

Кернес і Труханов домовилися про об'єднання: до них планує приєднатися ще одна партія – ЗМІ (оновлено)

Спецпризначенці та камери: поліція пообіцяла захистити намет "Все для перемоги" в Харкові

На противагу Кернесу: в Харкові понад півтисячі людей вийшли захистити пункт допомоги армії

Про День примирення та пам'яті 8 травня і "побєдобєсіє" 9-го – "БлогПост"

В'ятрович нагадав Кернесу, скільки років тюрми передбачено в разі повернення харківському проспекту імені Жукова

Кернес заявив про наміри прибрати військовий намет у центрі Харкова