Геннадій Кернес
Геннадій Кернес соцмережі

Кернес і Труханов домовилися про об'єднання: до них планує приєднатися ще одна партія – ЗМІ (оновлено)

  Читайте по-русски
  Умовна "партія мерів" вбачає свій електорат насамперед у населенні південного сходу країни

  Міський голова Харкова Геннадій Кернес і міський голова Одеси Геннадій Труханов домовилися про створення спільної партії для участі в парламентських виборах. Фінальні переговори відбулися кілька днів тому. Про таке повідомляє Lb.ua.

  Повідомляється, що умовна "партія мерів" вбачає свій електорат насамперед у населенні південного сходу країни. Завдання партії – участь у парламентських виборах. Передбачається, що виборчий список очолить Кернес. Формальною базою об'єднання для дотримання вимоги Мін'юсту про тривалість реєстрації політсил, які мають намір брати участь у виборах, стане партія Геннадія Труханова "Довіряй справам".

  Цікаво, що союзники розраховують на інформаційну підтримку холдингу "1+1"

  "Я підтверджую, що переговори були. І не тільки з Трухановим. Але конкретики поки немає. На даному етапі йдеться про те, що об'єднуються мери, а технічні деталі уточнимо пізніше", – сказав Геннадій Кернес в телефонній розмові з журналістами.

  Геннадій Труханов ці відомості також підтвердив, зазначивши, що "ми з Кернесом знаємо один одного давно, а муніципальні депутати наших міст мають безліч спільних проектів, тісно співпрацюють. Абсолютно закономірно, що, спираючись на таку базу, ми задумалися про те, щоб далі просувати позитиви, напрацьовані в наших містах".

  Оновлення. Партія "Відродження" об'єднується разом з партією міського голови Одеси Геннадія Труханова "Довіряй справах" і частиною партії "Наш край". Цю інформацію підтвердив співголова партії "Відродження" Віталій Хомутинник, пише "Українська правда".

  "Ми вже в травні плануємо провести з'їзд, і ви все побачите. Можу тільки підтвердити, що пан Труханов і пан Кернес будуть в першій п'ятірці списку", – зазначив Хомутинник. За словами депутата, до майбутнього об'єднання вже приєдналися мажоритарники Сергій Шахов і Станіслав Березкін, з іншими депутатами йдуть переговори.

  Політичний консультант Віктор Уколов переконаний, що це об'єднання не подолає необхідного бар'єру для того, аби потрапити до парламенту.

  "Хай ідуть, це буде їхньою братською могилою, яка не пройде 5% і навіть 3%-бар'єру. Тому принаймні ми спекаємося їх як мерів, якщо вони подадуть у відставку, коли будуть балотуватися до парламенту", – прокоментував Уколов в ефірі програми "Інформаційний вечір" на "5 каналі".

  Попередній матеріал
  Клімкін підтримав ідею Зеленського про подвійне громадянство, проте з деякими "але"
  Наступний матеріал
  Вихід зі станції метро "Виставковий центр" стане підземним переходом
  Loading...

  Міська влада Харкова збирається демонтувати волонтерський намет через суд

  Спецпризначенці та камери: поліція пообіцяла захистити намет "Все для перемоги" в Харкові

  Про День примирення та пам'яті 8 травня і "побєдобєсіє" 9-го – "БлогПост"

  Кернес заявив про наміри прибрати військовий намет у центрі Харкова

  Епопея з тарифами на проїзд у Харкові: засідання міськради пройшло під лайку та пікет

  "Галімий наперсточник": Кернес вилаявся і підвищив тарифи на проїзд у Харкові