Facebook

"Галімий наперсточник": Кернес вилаявся і підвищив тарифи на проїзд у Харкові

Кернес, відповідаючи екс-депутату Дмитру Марініну, який був присутній на сесії почав висловлюватися не добираючи слів

Харківська міська рада вирішила підтримати рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на проїзд у міському електротранспорті, які наразі оскаржують у суді. Голосування відбулося, незважаючи на протести представників громадськості, присутніх на засіданні, інформує Mediaport.

На початку засідання учасники протесту заблокували трибуну, вимагаючи від міськради виконати рішення суду про призупинення дії нових тарифів на проїзд у метро, трамваях і тролейбусах.

Мер Геннадій Кернес двічі оголошував перерву, однак депутати все ж підтримали рішення 55 голосами. Тариф на проїзд у трамваях і тролейбусах у 6 гривень і тариф на проїзд в метро в 8 гривень міськрада вирішила вважати "такими, які в цей час забезпечують належне перевезення пасажирів".

Присутні в залі представники громадських організацій почали голосно протестувати. Кернес звернувся до правоохоронців з вимогою забезпечити порядок.

На слова мера про те, що рішення щодо тарифів "обговорювалися всюди", зокрема на постійних комісіях міськради, представники громадських організацій відреагували скандуванням: "Брехня!".

Водночас сам Кернес, відповідаючи екс-депутату Дмитру Марініну, який був присутній на сесії почав висловлюватися не добираючи слів:

"Послухай ти, негідник, ти не вмієш розмовляти з людьми, ти розумієш це чи ні? Виведи свою групу людей звідси! І досить тут взагалі нам вказувати, хто ти є такий? Ти кнопка, бл***! Ти зрозумів чи ні?"

У відповідь на це із зали почувся виклик "ти галімий наперсточник".

Попередній матеріал
Запуск перших вітрових турбін Приморської вітрової електростанції – відео
Наступний матеріал
Брифінг генерального прокурора Юрія Луценка – відео
Loading...

ДТП у Харкові: родичі загиблих ініціюють провадження проти експертів і слідчих

10 років в'язниці, 8 мільйонів компенсації: як оголошували вирок Зайцевій і Дронову

Трагічна ДТП у Харкові: суд виніс вирок Зайцевій і Дронову

Знову Сміла, знову опалення: містяни вкотре протестують через захмарні платіжки

Теракт біля Палацу спорту: в Харкові вшанували вбитих у 2015-му земляків

У Харкові підірвали та пограбували 2 банкомати – "ПриватБанк" обіцяє винагороду за інформацію