Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Порошенко: "Завтра я прибуду на допит сам, попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані"

Читайте по-русски
Голова "ЄС" наголосив, що нинішня українська влада вирішила підготували шоу на замовлення ОПУ "і це буде доведено у Європейському Суді"

"Нічого не знайшли і певен – не знайдуть", – так прокоментував п’ятий президент і лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко справи, які готує проти нього Держбюро розслідувань майже рік. Відповідне звернення він розмістив у своєму Facebook.

"Майже рік, як проти мене фабрикують десятки справ. Всі ці титанічні зусилля завершилися великим "пшиком". Нічого не знайшли і певен – не знайдуть. Інакше й бути не може. І як Президент, і як громадянин я завжди дотримувався і дотримуюсь законів", – йдеться в заяві Порошенка.

Він наголосив, що у п’ятницю, 28 лютого, прибуде на допит сам, "попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані".

"Попри те, що сьогодні ми отримали рішення Вищого антикорупційного суду, прозоро сформованого за участю міжнародних експертів, яким визнано, що влада віддає незаконні накази щодо мого політичного переслідування", – заявив Порошенко.

Голова "ЄС" наголосив, що нинішня українська влада не здатна дати людям хліба.

"Тому на завтра режисери "95-го кварталу" підготували шоу. За незаконним "рішенням суду", і це буде доведено у Європейському Суді, яке було замовлено з Офісу президента, вона має забезпечити мою примусову доставку на допит до ДБР у якості свідка. Їм потрібне щось гучне, феєричне… Щоб відволікти увагу від головного: вони недієздатні і неспроможні відповісти на жоден виклик з тих, які стоять перед країною", – вважає Порошенко.

Він додав: "Європейська солідарність" є головною європейською і українською опозицією до некомпетентної влади, нездатної дати відсіч російському реваншу. І днями, до речі, підозру оголосили нашій депутатці Софії Федині – лише за критику президента".

"Тиск і залякування не змінять нашої позиції на захист європейського та євроатлантичного вибору. Ми сильні, і гідно пройдемо будь-які випробування. Ми не себе захищаємо, а Україну. Бо Україна для нас понад усе. Слава Україні!" – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, раніше адвокат п'ятого президента Ігор Головань повідомляв, що експертна оцінка "плівок Труби" доводить політичний характер переслідувань Порошенка.

Попередній матеріал
Ексдепутат держдуми припустив, чого хоче Путін і на що він готовий іти у питаннях Донбасу
Наступний матеріал
Зісельс про повернення Партії регіонів у політику – "ІнфоДень"
Loading...

У ДБР називають спробу нардепів потрапити до установи порушенням закону

ДБР і Офіс президента незаконно стежать за Петром Порошенком – заява "ЄС"

Ніяких слідчих дій щодо Петра Порошенка в ДБР на 25 липня не заплановано