НАБУ
НАБУ НАБУ

НАБУ "руками й копитами впирається", аби не розслідувати записи з кабінету Труби – Головань

Читайте по-русски
Зареєструвавши кримінальне провадження, чиновники НАБУ одразу почали саботаж розслідування, каже адвокат

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи анонімного Telegram-каналу "Трубу прорвало", про це повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Ігор Головань. Утім, за його словами, Бюро не поспішає цим займатися.

"НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало". НАБУ руками й копитами впирається аби тільки не розслідувати записи "Трубу прорвало", – зазначив він.

"Незаконно не реєстрували кримінальне провадження. Були примушені рішенням Вищого антикорупційного суду розпочати розслідування за фактом ймовірного можливого незаконного впливу директора ДБР на слідчих для організації політичного переслідування п'ятого президента України. Зареєструвавши кримінальне провадження, чиновники НАБУ одразу почали саботаж розслідування і пошук способів те розслідування "поховати". Заважали клопотання адвокатів Петра Порошенка – потерпілого у справі", – пояснив Головань.

Тому, за словами адвоката, 10 січня з'явилася постанова детектива НАБУ про відмову у визнанні Петра Порошенка потерпілим. Головань додав, що її 28 січня 2020 року скасував Вищий антикорупційний суд.

"Однак у НАБУ настільки бояться навіть підступитися до розслідування записів ймовірних розмов Труби з Богданом, Смирновим та іншими особами, що наплювали на ухвалу суду і 4 лютого 2020 року відмовили у визнанні Петра Порошенка потерпілим повторно. Учора Вищий антикорупційний суд вдруге скасував відмову НАБУ визнати Петра Порошенка потерпілим. Поховати розслідування учасникам скандальних розмов не вдасться", – повідомив він.

.
.Ігор Головань / Facebook

Нагадаємо, раніше адвокат п'ятого президента Ігор Головань повідомляв, що експертна оцінка "плівок Труби" доводить політичний характер переслідувань Порошенка.

Попередній матеріал
Брата третього президента Ющенка позбавили докторського звання – причина
Наступний матеріал
У Києві з Палацу спорту евакуювали людей – ЗМІ
Loading...