Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання 5 канал

Пленарне засідання Верховної Ради – відео

Читайте по-русски
Розглядатимуть законопроєкти про кнопкодавів

За депутатів-"кнопкодавців" візьмуться сьогодні у парламенті. На порядку денному два відповідні законопроєкти. Один з них ініціював перший заступник голови Верховної Ради. Руслан Стефанчук і доповідатиме щодо документа, який передбачає кримінальну відповідальність для "кнопкодавців".

Карати Стефанчук пропонує штрафами від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Розслідувати такі випадки, згідно з документом, має Державне бюро розслідувань.

Інший законопроєкт альтернативний. Авторства Нестора Шуфрича. Він також передбачає кримінальну відповідальність за "кнопкодавство". У документі пропонується за перше таке порушення карати обранця штрафом – у тисячу неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. "Кнопкодавив" повторно – до двох років за ґратами. Обидва документи вже розглянули у профільному комітеті. Колегам рекомендували обговорити законопроєкт Стефанчука. Натомість альтернативний, Шуфрича – відхилити.

Окрім цього, сьогодні на порядку денному депутатів проєкт постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної ради щодо розслідування масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року. Дивіться засідання парламенту з 10-ї ранку. 

Як повідомляв 5.UA, вчора, 28 жовтня, "слуги народу" провели міжфракційну нараду в закритому режимі

Попередній матеріал
Закидали одне одному держзраду: через що нардепи посварилися в Раді – включення
Наступний матеріал
"Сказали, що на мене чекає доля Гандзюк": Федина розповіла про погрози на свою адресу