Радбез ООН
Радбез ООН flickr.com

П'яті роковини окупації Криму: Радбез ООН обговорить ситуацію в анексованому півострові

  Читайте по-русски
  Попри низку резолюцій, порушення прав людини на Кримському півострові тривають, а рішення Генеральної Асамблеї ООН не виконуються

  Речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко заявив, що засідання, присвячене п’ятим роковинам окупації Криму, проходитиме у форматі Арріа, тобто на нього будуть запрошені не лише члени Радбезу, але й представники інших держав-членів ООН та неурядових організацій. Про таке повідомляє "Укрінформ".

  "Основна увага буде приділена обговоренню правової та політичної оцінки російської агресії, а також наслідків порушення РФ міжнародного права для європейської архітектури безпеки. Окремий наголос буде також зроблений на правозахисному аспекті", – наголосив Олег Ніколенко.

  За його словами, попри низку резолюцій, порушення прав людини на Кримському півострові тривають, а рішення Генеральної Асамблеї ООН не виконуються. Російська окупаційна влада продовжує переслідувати активістів, журналістів, кримських татар, всіх інших мешканців Криму, які наважуються виступити проти окупаційного свавілля.

  "Нещодавнє затримання архієпископа Православної церкви України Климента доводить, що для Кремля не існує меж – ані правових, ані моральних, ані духовних. Класичний приклад діяльності репресивної машини сталінського режиму. Сумно, що ця машина повернулася в наші часи. Ще сумніше, що вона знову нищить людські життя на українській території", – зауважив дипломат.

  На думку українського дипломата, незаконні дії держави-окупанта мають отримати адекватну відповідь міжнародної спільноти.

  Ніколенко переконаний, що засідання Радбезу стане "доброю нагодою для держав-членів ООН в п'яті роковини окупації ознайомитися з останнім розвитком подій в Криму, а також обговорити можливі подальші дії в контексті зусиль із деокупації півострова".

  Попередній матеріал
  Що жінка хоче отримати на 8 березня – опитування
  Наступний матеріал
  Стало відомо, за яких обставин помер зірка серіалу "Беверлі-Хіллз" Люк Перрі
  Loading...

  Зображення Криму частиною РФ на картах Google: у ситуацію втрутився посол України в США

  Мати скандальних ANNA MARIA причетна до репресій в анексованому Криму – Чийгоз

  Посол України публічно розвінчав пропагандистькі штампи австрійського політика щодо Криму

  МЗС України й Посольство США назвали затримання архієпископа Климента в Криму неприпустимим – заяви

  5 років анексії Криму: на що за ці роки Росія перетворила півострів та які настрої нині панують там – "БлогПост"

  Архієпископ Климент: Окупанти не закрили справу проти мене, досі є небезпека переслідування